Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Segítség egy lovat akarok...

Czibula Erika kérdése:

Segítség egy lovat akarok venni de nem tudom hol lehet olcsón venni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A loszakuzletben.
2015. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A ló nem az az állat amit ár alapján kéne venni, sőt annyi járulékos költség van a tartásával, hogy a vételár a leg kevesebb.
2015. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
lóoutletben
2015. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Tescoban vannak olcsón csillámpónik
2015. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
30%
Esetleg tenyésztőtöl ,ha nagyon olcsón akarod,és nem dolgoztatni, és valami jót is akarsz csinálni,akkor megveszel egy olyat aminek el volt törve a lába,mert azt már nem lehet dolgoztatni,igy olcsó,legtöbbször vágóhidra kerülnek,vagy állatkertbe kajának (ha olyat veszel aminek nincs begyógyulva a lába vagyis még mindig törött) a kezelése drágább mint egy egeszséges ló,azért is szokták vágóhidnak adni.
2015. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

1. Mire kell a ló?

2. Mennyi pénzed van?

Tudom kukac dolog lesz, amit írok, de egy ló nem annyiból áll, hogy megveszd aztán kész.

200 ezer környékén már lehet lovagolható hobbilovat kapni, és ez olcsónak számít. DE az, hogy lovagolható, még nem jelenti azt, hogy belovagolt és sokszor papírja sincs. Papíros, belovagolt ló 300, de inkább 400 ezertől indul.

Ezenfelül kell neki felszerelés, illetve ha bértartásba viszed, akkor havi 30-40 ezer tartási díj, ha nem tudsz lovagolni, akkor edző.

Ha otthon tartod, akkor is éves szinten 150-180 ezer Ft, és akkor a lovad nem volt beteg. Ha netán valami baja lesz, csak úgy repkednek a tízezrek az állatorvosra.


Hogy hol lehet venni? Állatvásárokban, hirdetési oldalakon, ismerős lovasokon keresztül. Viszont mindig kell egy szakértő, aki veled megy, esetleg állatorvos, mert egy kupec úgy át tud vágni, hogy a lovad a többszörösébe kerülhet, a kialkudott árnak.

2015. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

A galoppon és az ügetőn szezon végén igen olcsón mennek a lovak, de ilyen komoly szaktudással nem igazán ajánlanám...


egyébként egy olcsó ló, mondjuk 150.000 ft, max 5 hónap alatt ennyit minimum rá kell költeni, tehát ennyi erővel tedd félre azt a pénzt, amit a tartására szánnál pár hónapig és akkor abból már tudsz venni egy nem kimondottan olcsó lovat is!

2015. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Lényeg h csak újat vegyél !! Én megszívtam a használt lóval,kopogott a patája ,főleg vágtában ! Kérdeztem egy állatorvost mi baja,azt mondta szimeringes ,meg szar benne a toronycsapágy. Ráadást sokat is evett, volt pofája 2 fándli zabot megenni 1 hónapba,meg egy villa szénát.
2015. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
A dabasi vásárban lehet ócsó lovat venni. Múltkor én is majdnem vettem egy választási csikót 80e-ért... csak azért nem vettem meg, mert az istennek sem tudtuk betuszkolni a hátsó ülésre.
2015. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Veru10 ***** válasza:
48%

Szia Erika!

Végre megtaláltalak!

De amúgy te tényleg ilyen hülye vagy,ló minek neked!

És most akik ezt olvassák,mi ketten most egy teremben vagyunk,és így írunk,ki szerint vagyunk hülyék?

2015. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!