Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kutya társ egy lónak?

Kutya társ egy lónak?

Figyelt kérdés
Sziasztok akinek esetleg egy pónija kutya társsal van milyen fajta kutyát javasoltok?
2015. nov. 8. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egy ló és kutya nem lehetnek társak,mivel a ló egy menekülő állat a kutya pedig ragadozó.Van hogy kijönnek egymással,de az semmiképp sem olyan,mintha egy másik lóval lenne!Esetleg birkát mellé..
2015. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Tök mindegy fajta,nem az igazi a kutya. Ha olcsó megoldást akarsz akkor vegyél mellé egy szamarat.
2015. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Most komolyan a póninak akarsz kutyát venni? Lehetőleg se kutyád, se lovad ne legyen ha ennyire nem vagy képben.
2015. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, nekem a labradorom nagyon jól megvolt a lóval. Szerették egymást, de nem biztos, hogy ez az összes kutyafajtára igaz. igazából nevelés kérdése az egész (szerintem).
2015. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszia a válaszokat a 3-nak van két benti kuytám de a kinti pónimnak szeretnék egy tàrsat szóval lovat és kutyát is tudok tartani a negyedik választ köszi majd lehet megpróbálom 😀 vagy birkát mellé
2015. nov. 8. 20:35
 6/24 A kérdező kommentje:
Vagy még a macskát mert van olyan ló aminek macska a barátja 😂
2015. nov. 8. 20:37
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kutya társ még mindig jobb mint ,hogy egyedül legyen
2015. nov. 8. 20:37
 8/24 anonim ***** válasza:
8%

Szia

Nekem van egy Tinker lovam és egy Amerikai Staffordshier Terrherem és nagyon jól megvannak,szeretik egymást. Minden nevelés és szoktatás kérdése.

2015. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is van két kutyám, sőt, általában minden istállóban vagy kertes házban van kutya, ami nem nyírja ki a lovat és fordítva, de ez nem azt jelenti, hogy a kutya/macska társa a lónak.


Istenem, komolyan, ide már óvodások járnak??

2015. nov. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok!

Mért lenne azért valaki ovis mert ilyen kérdés tesz vel vagy leírja a véleményét!?

2015. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!