Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek hogy a szüleim...

Mit tegyek hogy a szüleim megengedjenek egy saját lovat?

Figyelt kérdés
10 éve szüntelenül vágyok egy lóra. Nevelőapámnak vannak is, de családi okok miatt nem lovagolhatok rajtuk, nem is láthatom őket, mert másik városban vannak. 14 éves vagyok, és tudom, milyen nagy felelősség egy ló tartása. Anyukám még bele is menne talán, de apum mindig talál valami kifogást. Hiába hozok fel érveket, hiába teszek ígéreteket, egyik alkalommal azt mondja, majd meglátjuk, másodszor nemet. Nem értem, mi lehet a problémája. Egész életem során lovak körül voltam, értek hozzájuk. Az anyagiakkal sem lenne olyan nagy baj. Időm is lenne foglalkozni vele, csak a hely esetleges gond lehet. Külön élnek a szüleim, én anyukámmal egy olyan házban, ahol nem áll rendelkezésre a kertben egy kisebb istálló és karám kialakítására elegendő hely. Viszont ez máshogy van apámnál, ugyanis neki egy egész kihasználatlan telke van. Mit tegyek, hogy “megfűzzem“? Nagyon szeretném.

2015. nov. 9. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
én röviden az javaslom, hogy mutasd meg neki milyenek az árak, mond neki hogy feleltessen az állattartásból. ilyen egyszerű. ha van nálatok ló minek salyát? ha tényleg akarod akkor keress is utána! remélem segítettem.
2015. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Aaaaanyuuuuuu kezdődik!! Kezdődik! Kezdődik! Keeeezdőőődik!

Itt a mai 14 évesen lovat akaraok és követelek is b..meg. És rögtön egy csicskája is lett.


Az ilyenek miért nem fojtják magukat a legközelebbi kútbaaaaaaaa!!?


Csak tidatom, hohy nem ki..szott slani jog a ló taknyok. Lehet tskarodni dolgozni!!!!

2015. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

Először nézd meg mennyibe kerül egy ló. Aztán nézd meg mennyibe kerül a tartása (társállat, takarmány, állatorvos, edző, stb). Megsúgom, havi 50 ezer forintnál olcsóbban aligha fogtok kijönni. Tudod, lehet ezt most gyerekfejjel nem fogod fel, de sok ember ennyi fizetést kap, úgy hogy ebből még tartsa el magát is és a családját is.


De tudod mit? Amint betöltöd a 16-ot elmész szépen diákmunkázni, szépen megdolgozol a pénzért és majd utána abból vehetsz magadnak lovat és el is tarthatod.

2015. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Lovat egyedül eleve nem szabad tartani, tehát máris 2 lóval számolj.

Szerintem várj ezzel addig, amíg lesz egy nagyon jól fizető állásod. Addig járj lovagolni.

2015. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

Csak saját lovat szeretnél?

Esetleg mellé egy saját luxusautót, amivel ki is tudsz menni hozzá?

Ha annyira tudsz mindent a lovakról, akkor tudnod kell azt is, hogy Neked nem lehet saját lovad egyenlőre. Ezt később be is fogod látni.

2015. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Csak én nem értem ezt az anyja bele menne de az apja nem engedi de a nevelőapjának van? Ha együtt élnek veled a szüleid akkor honnan van nevelőapád? Ha nem élnek együtt és nevelőapád van, akkor anyáddal élsz de akkor miért nem lovagolhatsz? Illetve akkor apádnak mi köze van hozzá?
2015. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
A kettes válaszoló minek írsz minden kérdésre értelmetlen választ?? Ha megteheti miérte próbálhatná meg a lótartást?? Mond anyukádéknak,hogy meglenne rá a hely is,szereted a lovakat,tudsz lovagolni,miertne adhatnál egy esélyt valamelyik lónak akit választassz,hogy jó élete legyen nálad?? Nekem ez sikerült és most egy pacit boldogítok azzal ,hogy nálam legyen. Remélem segítettem. 
2015. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

"Ha megteheti miérte próbálhatná meg a lótartást?? "


Ez az hogy nincs miből, mivel még nem dolgozik, hogy lenne pénze lóra? Jaaa, hogy fizessék a szülei, akik nem is akarják igazán? Más f_szával könnyű verni a csalánt.

2015. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem a 2 es válaszoló értelmetlen hülye,hanem azok akik mindennap felteszik értelmetlenül ezt az idióta kérdést meg azok akik értelmetlenül komolyan válaszolnak rá.Ha nem kapnának mindennap komoly sablonválaszokat akkor ráunnának és nem írnák ki állandóan a primitív agyukkal ezt a szart. Aki meg megteheti h lovat vesz az nincs ráutalva h óránként idegen emberektől kérdezgesse a neten h mivel győzze meg a saját anyját apját.
2015. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9%

Gratulálok, ez a századik ilyen kérdés!


Egyébként:

[link]

2015. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!