Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi ez a sok "lovat követelek",...

Mi ez a sok "lovat követelek", meg "hülye vagyok a lóhoz, de akarok, ezért marhaságot kérdezek" kérdés mostanában?

Figyelt kérdés
Mindenki vér komolyan veszi ezeket a kérdéseket, pedig a fele kamu, a másik fele, pedig akaratos követelőzőktől van.

2015. nov. 13. 07:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, mert most ez a "státusz-szimbólum"!!

Majd nyakörvet a nyakára, és naponta az utcán sétáltatják, mint a kutyát-macskát!!!


Mint a viccben Arisztid mondja Taszilónak: Neked kutyád van, nekem pedig görényem!!!

2015. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Én hülye vagyok a lovakhoz, nem is akartam mégis van. Én még a felsorolásból is mindig kimaradok :(:(
2015. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok unatkozó gyerek, aki jó dolgában már nem tud mit kitalálni.
2015. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert túltenyésztett agyatlan szarok ezek a kölykök. De miért állnának le? A sok hülye még adja alájuk a lovat azzal h egyáltalán válaszol nekik komolyan. Ma meg már a lótartáshoz nem követelmény h értsél hozzá,bemegy az első lovardába az összes lúzer agyatlan ,dilettáns köcsög,előveszi a pénzét és bármilyen lovat megkaphat ha van pénze rá.Ezért is van az h akinek lenne hozzáértése az nem tud lovat tartani de a sok hülyének meg ott áll a ló bértartásba csak azért mert megteheti meg elég pénzt lopott össze rá .De ha vesz is lovat jót lehet röhögni rajtuk mikor rájönnek h átvágták a hülye fejüket meg jól lehúzzták őket.
2015. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és miért van minden negyedik a fenti jellegű kérdés után egy ilyen is?
2015. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mutass ilyen kérdést minden 10dik után, csak, hogy esélyt adjak -.-
2015. nov. 13. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Ez nem egy mai sarab és bőven túl van a 15 felesleges, hülye kérdésen! -.-

Ha ennyire állítas valamit, akkorelőbb győződj meg az igazadról.


És ne kötekedj.

Egyedül te kaptál pirosat.

2015. nov. 14. 14:55
 9/10 anonim ***** válasza:
És most akkor mit csináljak h pirosat adtál? Nem adják olcsóbban a kenyeret a boltban akkor sem ha zöldet adsz hülyegyerek .... én meg adok neked egy helyesírási szótárt .
2015. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__7242449-manaps..

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__7296540-miert-..

Csak úgy ez elmúlt időszakból... És okosabbak lettünk tőle? NEM

Jött rá olyan válasz ami kielégítő lett volna ? NEM

Van értelme az ilyen kérdéseknek? NINCS

Ugyanolyan feleslegesek mint a "milyen lovat vegyek/miért nem kapok lovat...?" kérdések? IGEN

2015. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!