Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jelent valamit ha ismer?

Jelent valamit ha ismer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hét múlva veszek egy lovat,akire már régóta vártam,de még csak most lesz alkalmam megvenni. Lehetőség adódott, hogy a vásárlás előtt eljárjak hozzá simogatni,ismerkedni. Olvastam,hogy a lovak memóriája jó,szóval szerintetek egyszerűbb lenne neki,hogyha ,ismerne' ? És mikor hazahozzuk könnyebb lenne neki (mivel már ismerne) ?


2015. nov. 24. 21:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit értelmetlen és hülyeségnek hangzik :D
2015. nov. 24. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jó, hogy legalább téged ismer felületesen, tudja, hogy nem bántod, légy vele továbbra is kedves, türelmes. Sokkal jobb, mintha teljesen ismeretlen közegbe, s vadidegen emberekhez kerülne egyik napról a másikra.
2015. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,mindenképpen jó,ha ismer előtte.Én kb 2 évig jártam a lovamhoz a régi helyére,mielőtt eladó lett volna.Mikor elhoztam vele voltam szinte egész nap egy héten keresztül,hozzám ragaszkodott mert engem ismert.A kötődés azóta is megvan,de már ugye minden családtagot ismer és elfogad.
2015. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia velem is ugyan ez van én látogatom futószárazom amennyit csak rudok vele vagyok. Hidd el sokat jelnt nyáron kezdtem el ott lovagolni akkor is sokat foglalkoztam vele és mar hozzám van nőve 😁 sokat jelent amennyit csak tudsz legyél vele 😊
2015. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!