Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet manapság találni jól...

Lehet manapság találni jól ellátott bértartás 35. 000. Ft körül?

Figyelt kérdés

Vidéken lakunk, van egy lovarda nálunk, de ott elég drága a bértartás, és a lovak csontsoványak... Szóval inkább oda nem.

Ridegtartás lenne. Nagyon hülyeség az a 35.000.Ft? Nem találunk ennyiért bértartást?


2015. nov. 28. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És azt is tudod vállalni, hogy reggel felkelsz hozzá hajnalban, és minden egyes nap foglalkozol vele? Nincs olyan, hogy fáradt vagyok, nincs kedvem, este buliztam későn értem haza, nem bírok felkelni. Nincs olyan, hogy elmegyek nyaralni, elmegy esetleg az egész család, a lóval meg majd lesz ami lesz. Én tartottam otthon a lovamat, sokkal nagyobb felelősség, mint egy bértartás. Vannak szép és kevésbé kellemes pillanatai is. Ha ezeket mindet felelősséggel tudod vállalni és megvan hozzá a kellő tapasztalatod és rutinod akkor semmi akadálya, vágj bele. Csak előtte gondold át. Van elég helyed, ahova kirakd napközben karámozás céljából esetleg? Fel tudod ismerni, ha valami nem stimmel vele és rögtön tudsz cselekedni is? Nem lebeszélni akarlak ne érts félre :)
2015. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy garázsnyi helyen?? És karámja van-e a lovaknak?
2015. nov. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Van két boksz a lovaknak. Egy garázsnyi helyen pedig a karámjuk. Legelni nem nagyon szoktak a pacik, legalábbis nem túl sokat. Így is makkegészséges mindkettő.
2015. nov. 30. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!