Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ló bírna el megterhelés...

Milyen ló bírna el megterhelés nélkül?

Figyelt kérdés

Jelenleg 85kg vagyok, ilyen súlykategóriában milyen fajtájú vagy jellegű lovon lovagolhatok? Egy nóniusznak megterhelő lennék? Vagy már inkább sodrott paci ajánlott?

Előre is köszönöm.



2015. dec. 4. 14:51
 1/6 anonim válasza:
A nóniusz sztem simán elbír megterhelés nélkül.
2015. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nóniusznak simán el kell bírnia, mellette még hobbira ajánlom a tinkert, sodrottakat, hobbira azok is nagyon jók.
2015. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

400kilotol felfele barmelyik. Mert ezt ugy kell merni, hogy a lovak, a sulyuk 20-25 szazalekat viszik el haton kenyelmesen.

Termeszetesen normar alkatu es nem elhizott egyedekre errendo.

2015. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arab, angol telivér stb, de még egy shetlandi póni is elbír, vagy nagyobb welsh póni is simán, csak egészséges legyen, jók legyenek a lábai, ne legyen túl öreg.
2015. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nóniusz is de akármilyen nagy ló amelyiknek erősek a lábai meg a háta.
2015. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Megnyugodtam. Azt hittem csak sodrott lesz jó. (Őket is nagyon szeretem, de lovagolni inkább a nóniusz. )

2015. dec. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!