Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Berri...

Mi a véleményetek a Berri Lovardáról?

Figyelt kérdés
Milyen a fedelese ? Díjugratásra van lehetőség ?
2015. dec. 12. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Viszonylag nagy a fedeles,átlagos. lehet ugróedzést is igénybe venni,de ez a lovarda régen volt jó. Jelentős változás állt be a vezetésében és onnantól ment le a színvonal. Akadémiától,airport ranchtól meg ezektől nem rosszabb de ez is a feketelistán van.
2015. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aj 😓 egyszeruen semmi jo lovardat nem talalok pesten 😒
2015. dec. 12. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Van saját lovad vagy bérelnél? illetve kocsival járnál? mert vannak jó lovardák pest vonzáskörzetében csak oda kocsival tudsz menni mert messze van a tömegközlekedéstől. Gödöllő,csömör , nagytarcsán is van néhány amit érdemes megnézni . 17 be még van a berritől nem messze a fecske de azt azért nem ajánlom mert ott ugrani nem nagyon fogsz.
2015. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudok a 17. kerületben jó lovardát. Nem sokan ismerik. A fő profiljuk a díjugratás, akár iskolalóval akár sajáttal. Ha érdekel kérlek írj üzenetet és adok további részleteket. Én is itt tartom a lovam.
2015. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Honey******* válasza:
Szerintem jó lovarda
2015. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akadémia a 17. Kerben jó

Én is itt tartom a lovam

A berriről nem hallottam sok jót

2016. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akadémia egy fos :D Már bocs
2016. jan. 2. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Te érsz el onnan erdményeket, és fejlődsz folyamatosan...Nem hinném...
2016. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1 onnan hogy voltam ott

2 saját ló nélkül nem lehet ott ugrani

3 ott oktat a barátnőm és hallok róla dolgokat

4 már megtaláltam a tökéletes helyet

2016. jan. 6. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!