Kezdőoldal » Állatok » Lovak » El lehet kezdeni télen lovagol...

El lehet kezdeni télen lovagolni tanulni?

Figyelt kérdés
Oké, hogy törvény nem tiltja, de gondolom, nem nagy élmény ilyenkor kezdeni. Amúgy még életemben nem lovagoltam, de mindig is szerettem volna megtanulni, csak időm és pénzem együtt még sosem volt rá. Most lenne mindkettő, szerintetek elkezdjem vagy várjak tavaszig?

2015. dec. 17. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jol feloltozol es kesz. Ez olyan mintha telen nem mennek dolgozni, mert hideg van.
2015. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amíg nincs megfagyva a talaj, addig tudsz lovagolni...mondjuk fedettben lehet akármikor.

Szerintem menj nyugodtan. Annyival is előrébb leszel.

2015. dec. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdd el. Tavaszig túl leszel a nehezén, és mire jön a jó idő, már nem azzal kell kínlódnod, hogy azt sem tudod, hol vagy, mikor elkezd ügetni a ló :) Ráadásul ha kibírod a telet, mindent kibírsz :D Én nagyon utálom, de hát ez van. A lovaglást jobban szeretem :)
2015. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? A lovaglás ugyan olyan, mint nyáron, csak hideg van, nem meleg...

A kezdők 95%-a amúgyis csak ősztől tavaszig hajlandó felülni a lóra, szóval ahogy szeretnéd.

2015. dec. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazi lovasnak meg akinek komoly szándékai vannak nem számít a hideg. Vastag kesztyű zokni azt kész. Ha már ügetsz nem is fázol.
2015. dec. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal valami melegebb cuccot, amit lovaglás után magadra tudsz venni. Nehogy megfázz.
2015. dec. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is télen kezdtem, nagy hóban. Úgyhogy hajrá.
2015. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én januárban keztem
2015. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is telen kezdtem, nagy hóban, ráadásul meg szakadt is. De nagyon jó volt.
2020. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!