Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem bírom tovább! Abbahagyjam,...

Nem bírom tovább! Abbahagyjam, vagy vegyem a bátorságot és megkérdezzem?

Figyelt kérdés
Lovagolok 3 éve, de úgy adódott, hogy nem tudok járni csak bizonyos időközönként mert szerintem suli után másfél óra biciklizés a lovakig csakúgy elég sok....de viszont van a szomszédunkba (50méterre) egy bácsi a családjával akinek van 4 lova, de egyszerűen....nincs alkalmam mikor megkérdezni, hogy segíthetek e neki, lovagolhatom e a lovaim, mert hülyén nézne ki ha járőröznék a háza előtt, hogy mikor jön ki! (Kamerás luxus ház, kutymókkal) Abbahagyjam, vagy kérdezzem meg? :( 14/L

2015. dec. 18. 15:19
1 2
 1/11 Ugribugrikukac ***** válasza:
90%
Kérdezd meg,jobban jársz!
2015. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De olyan égőnek tartom, h beállítok, hogy lovagolhatom e a lovait...
2015. dec. 18. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sztem ha hülyének néz akkor mondd meg neki amit ide leirtal.
2015. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát oké, próba szerencse! csak hogy szedjem ki a házból? :D
2015. dec. 18. 15:40
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
szerintem kérdezd meg (akár levélben) és akkor jobb lesz.
2015. dec. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Csengess be. Udvariasan kérdezd meg, hogy lehet e a lovak körül segíteni. Mondd el, hogy mióta lovazol, milyen szinten vagy. A lovaglást meg ő szerintem ha normális, úgy is felajánlja. Egy próbát megér. Vigyél egy kis nasit ajándékba. 😊
2015. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd mondd mi lett
2015. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem hasonló volt, bár nekem apu ismrete a "bácsit" és így vele mentem el és kérdeztük meg :) egy próbát megér, én is nagyon féltem a választól, de max annyit mondd hogy nem. de legalább megpróbáltad, emrt ha nem próbálod meg, lehet igent mondd, és kijárhatsz :) majd írd meg a választ :)
2015. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog amiért sok áldozatot kell hozni. Megkérdezheted de kitudja milyen lovak azok (?) egyáltalán nem biztos h jól járnál velük még ha meg is engedi+ le vagy kötelezve valakinek ki vagy szolgáltatva. Áldozatokat kell hozni ,én is qurva sokat bicikliztem még télen is ,sokszor volt hogy semmi kedvem nem volt de erőt vettem és a mai napig csinálom és azt mondom h megérte. Mostmár ugyan nem biciklivel járok de ha azon múlna mai napig megtenném. Vannak mindenkinél holtpontok de hosszútávon kifizetődő ha nem adod fel és nem morzsolódsz le.
2015. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Feltétlen megírom mi lett!:)

Utolsó! Áldozatot azt hoztam rendesen, mert nyáron 7re már kint voltam biciklivel, röpke másfél óra, és olyan emelkedőkkel azt hittem belehalok...de ezt nyáron végig csináltam, de mivel ez az életem nem adnám fel, de suli után ez sok, hogy 2kor végzek és mire kiérek sötét van és még lóra kell ülnöm meg haza kell mennem...de amúgy anya néha kivitt:)

2015. dec. 18. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!