Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP! Őrületesen bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Őrületesen bejön a srác. Elhívjam én találkozni, lány létemre? Előtte megkérdezzem, hogy van-e barátnője? Magyarázat lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel buliba találkoztam. Ráírtam fb-on, akkor beszélgettünk, de utána nem keresett. Nagyon bejön nekem.


19 L, és 19 a fiú.



2015. dec. 15. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Segíts magadon és Isten is megsegít! Könnyíts magadon és Isten is megkönnyít!
2015. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Menj át, vigyél magaddal ostort meg bilincset, és tanítsd móresre.
2015. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma azzal, hogy te hívod el?
2015. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem ez fontos, és légyszi normális válaszokat adjatok.

Utolsó: mert szerintem én nem érdeklem őt :(

2015. dec. 15. 18:50
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 Kezdjük azzal hogy ez a felnőtt párkapcsolatok kategória. Szóval vagy fogd azt a bilincset és az ostort, vagy mehetsz vissza a Tinikhez. Oda való ez a kérdés. :)
2015. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Hát ez eléggé gyerekes kérdés.
2015. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Na már megint megjöttek a felnőtt kategória dumák. 19 éves, papíron is felnőtt. Miért kell bunkónak lenni? Leírnál 2 sorban egy normális választ és többet lehet, hogy ki sem kéne írnia. Előre kéne gondolkozni bár tudom, a magyar emberek többségének ez igen megterhelő feladat.
2015. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
#7 Ja, marhára felnőtt valaki, aki egy egyszerű kérdést sem képes feltenni a másiknak anélkül, hogy előtte ne kérdezzen meg mást, hogy feltegye-e azt a kérdést. Másrészt tizenéves, tehát tini -> tini párkapcsolatok kategória. Ezt még egy elsős elemista is megérti ha egy pillanatig figyel. Az hogy egyáltalán előkerült a fb a kérdésben, az már tényleg csak a hab a tortán.
2015. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak, aki nem bántani kezdett.


Én csak tanácsot szerettem volna kérni, esetleg felnőttektől, hogy mit tegyek.

2015. dec. 16. 11:32
 10/15 anonim ***** válasza:

Na jó, de mit vársz tőlünk?


Nagyon bejön neked, de nem hív el. akkor vajon elhívjad te? Igen


Megkérdezd-e hogy van-e barátnője? Ha megkérdezed és van, akkor elmondja. Ha nem kérdezed meg és elhívod, de van neki, akkor elmondja.


Ezen nem tudom mi olyan bonyolult, és miért kell egyáltalán felnőtt tanácsát kérni.

2015. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!