Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a tapasztalatotok a Gidrán...

Mi a tapasztalatotok a Gidrán fajtával?

Figyelt kérdés
Tavasszal megvehetem első lovamat. A Gidránon nagyon gondolkozok, viszont nem tudom mennyire alkalmas ez a fajta egy kezdőnek. Illetve mennyire bírja a rideg tartást? Mi a tapasztalatotok vele? Esetleg ha tenyésztőket tudtok ajánlani nekem, nagyon megköszönném :)

2015. dec. 25. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Először is: nagyon örülök, hogy a gidránt választottad :)

Ridegtartást jól tűri, elvégre erre a tájra lett kitalálva. Bírós, kemény ló. Az arab vér nagyon szépen kijön belőle, ennek megfelelően nagyon kemény, akaratos, okos ló. Kemény gazda kell neki, de ha tudod kezelni nagyon jól meglesztek mert nagyszerű lovak :)

2015. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Dolgoztunk gidrán ménesben.Mielőtt odamentünk,mindenki osztotta az észt,hogy milyen vadállatok a gidránok.Tréningben lévő angol telivérekhez voltunk szokva,úgyhogy nagy meglepetést úgy gondoltuk,nem tudnak okozni nekünk.

Okoztak.Azzal,hogy könnyen kezelhető,emberszerető volt mindegyik gidrán.

2015. dec. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Én lovardában, iskolalóként találkoztam a fajtával. Azon kívül hogy lusta, nagyon szelíd, egy rossz mozdulata se volt az emberek felé, pedig nyüstölték eleget. Nem véletlenül adták őt mindig a legkezdőbbek alá is.
2015. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amit lovagoltam az mindig sánta volt ,de ez nem mérvadó. Ridegtartást bírja ha meg van szoktatva,kezdőnek meg attól függ,mert egyedfüggő a természet.
2015. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!