Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Veiroterrel szabd ugratni?

Veiroterrel szabd ugratni?

Figyelt kérdés
Nem rég láttam egy képet, ahol valaki az 5 éves csikójával veiroterrel ugrott. A kép szövege szerint a ló élete első ugrása volt. Én eddig úgy tudtam, hogy ezzel a segédszárral nem szabad ugratni.

2015. dec. 28. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel kikötőszárral sem lehet, szerintem ezzel sem, nem ad neki elég mozgásszabadságot.
2015. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, ezért kérdeztem meg. Sajnos az illető megsértődött a kérdésemen, és nem válaszolt...
2015. dec. 28. 12:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül.

Semmiféle segédszárral nem ugrunk, kivéve a csúszó marintált.

2015. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Külön gratula neki, pár centit még esetleg átmászhat vele de az sem szerencsés,nagyobb magasságon meg kimondottan életveszélyes.
2015. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is ezekre emlékeztem, köszi nektek. Kb. 70-80 centi volt az akadály (saccra, képről). Oxernek titulálta a csaj, de egy X és egy egyenes volt közvetlen egymás mellett.
2015. dec. 28. 17:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Max martingállal szabad ugrani. Szóval jól tudtad. Én általában az ilyen szarvashibákat nem hallgatom el, ha az illetőnek nem tetszik, és megsértődik, akkor úgy kell neki. A környéken volt egy csaj, aki évekig úgy lovagolta a szerencsétlen lovát, hogy fordítva volt felrakva a hackamore és a hosszú kar állt a ló tarkója felé. Nem egy ember szólt, mindre besértődött...
2015. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én "csak" megkérdeztem, mi a funkciója ugrásnál a veiroternek (rajtam kívül még többen feltették ugyanezt a kérdést), de a kiscsaj besértődött, hogy ő nem fog nagyokosoknak magyarázkodni, és törölte a posztot...
2015. dec. 28. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Szabad vejroterrel ugratni, de néha az edző lesz szokata venni!
2017. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*elírtam szokta
2017. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabad, gyakorlatilag láttam neves versenyzőt ugrani weiroterrel. Nevet nem mondok, de az én szememben hiteles lovasról van szó. Nem azt mondom, hogy én ugranék weiroterrel, csak azt, hogy ne ítélj hamar. Ha nálad jobb lovasról van szó, akkor főleg ne, ha nem jobb akkor meg mosolyogd meg magadban. Ez legyen a legdurvább állatkínzás, ami csak történik!
2017. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!