Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudok lovas gyogyterape...

Hogyan tudok lovas gyogyterapeuta lenni?

Figyelt kérdés

Felnott koromban a lovakkal szeretnek foglalkozni. Szüleim nem engednek lovas iskolába. A varosomban gimnáziumok adtam be a jelentkezési lapot...

Na es igy hogy szuleim nem engedtek igy jott ez a lovas gyogyterapeutasag. A türelmem megvan hozza. Szivesen foglalkozok gyerekekkel, akar beteg gyerekekkel is (családban rákos gyerek is van...) A csaladom is támogat ebben. Akik suliban gsllottaknok is mondtak hogy ez szep. Na de most ez meg nekem odébb van. Most fogok majd 9. Osztalyba menni. (8. Os vagyok) milyen iskolaba kéne tovább mennem meg. Es hogyan tudnék ilyen lenne. Milyen iskolak kellenek hozza. Kerlek segitsetek! Szeretnem ha összejönne.



2016. jan. 20. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Írj nekik, pofon nem vágnak. Sőt, örülnek a fiatal érdeklődőknek. Itt szerintem senki nem foglalkozik ezzel.
2016. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor valamikor meg a héten irok nekik.
2016. jan. 21. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!