Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaglás jó az egészségnek,...

A lovaglás jó az egészségnek, lelki harmóniának?

Figyelt kérdés
Hol és hogyan fejti ki hatását? Mire hat?

#egészség #lovaglás #ló #lelki harmónia
2016. jan. 24. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút jó. Egészségnek mert mozogsz és jó esetben friss levegőn vagy. A lelki egészség/harmóniának meg, ha szereted az állatokat akkor azért igazán jó érzéssel tölt el, hogy egy gyönyörű állattal dolgozhatsz együtt, akibe egy idő után beleszeretsz és mindig várni fogod, hogy mikor mehetsz ki újra hozzá. Meg én igazából egész héten arra az egy órára várok, mert akkor nem létezik számomra semmi csak a lovaglás. Olyan szinten kikapcsol, nem kell a suli miatt idegeskednem, vagy egyéb más miatt, csak ott vagyok és élvezem.Egyébként meg ismerkedni is lehet a többi lovassal vagy oktatókkal és kialakulhat ott egy jó közösség is:) nem minden esetben, nem minden lovarda egyforma, ezek saját tapasztalatok.
2016. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!