Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bodor major lovardáról mi a...

Bodor major lovardáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szenteedrén.

En ismerem, csak a velemenyetekre cagyok kivancsi.

Szerintem nagyon rossz az oktatas ott.

Egyik ugrolovasnak sincs ulese ott



2016. jan. 29. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyon szép helyen van, és a lovarda is jól néz ki, tiszta, a karámok sem összetákoltak, bár elég furcsa az elrendezése, minden olyan távol van egymástól. Az oktatás szerintem sem a legjobb, amíg Lassó Attila volt ott addig legalább tanultak ülni is.
2016. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En ugy gondolom minden lovarda ahol osztaly lovaglas van az nem lovaglas azokon a helyeken ugyanis nem tudja a lovas megtanulni iranyitani a lovat mert csak mennek egymas utan.
2016. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Kedves" első!!

Csak, hogy tudd 14 vagyok és nem 10!

Ugye tudod , hogy a legjobb helyesíró vagyok az osztáűlyban?

És itt csak gyorsan gépeltem , telóról, úgyhogy nem mindegy neked , hogy helyesen írtam-e vagy sem?

Amúgy meg a közelébe sem voltam annak a lvardáűnak, egyszer voltam ott versenyen, én sokkal jobb lovardáűban tartom a lovam, és nem felváűgásból , de jobban is lovagolok, mint az ottaniak ;)

2016. febr. 2. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják régen nagyon jó volt, de most már a kirakatra sem adnak. Lekezelőek és a lovakkal sem bánnak túl jól. Az oktatók többsége leragadt egy szinten, ha ugyan. Hanyatlik, mint Cinkota.
2016. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne is legyél, de csak, hogy tudd nem is érdekelsz.
2016. febr. 3. 17:45
 6/6 anonim válasza:
Én ismerem..nem valami jó..régebben odajártam volna.
2016. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!