Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bértartás Budapesten környékén...

Bértartás Budapesten környékén (budai oldal)?

Figyelt kérdés
Olyan otthonos, nyugodt, családias, akár magán tanyaszerű lovardát keresek, ahol idős lovamat el tudom helyezni, nagyokat tudok vele terepezni, és lehetőleg nem több 50 ezernél a bértartás.

2016. febr. 4. 01:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Budapesten, ÉS környékén :)
2016. febr. 4. 01:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Aranypatko lovarda, obuda
2016. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ott lovagoltam, és a 80ezer forintos tartásdíjhoz képest semmit nem tud felmutatni a lovarda, arról nem is beszélve, hogy a forgalmas főút mellett kell lovagolni, mindenféle kerítés nélkül...
2016. febr. 6. 03:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Akadémia lovarda, equina lovasfarm, classic lovasiskola, hilltop farm, berri lovarda, csomori sportlovarda
2016. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, én inkább egy családias tanyát keresek, ahol tud legelni a lovam. Nem egy városi sportlovardát!
2016. febr. 8. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:
tudok neked magántanyát ajánlani, de nincs istálló, csak 3 oldalról zárt beálló, legelő, széna egész nap, csak 3 ló van, mind gurul olyan jó húsban vannak, de nem budán, hanem pesten, fóton (hősök terétől 17 km, belvárosból 25 perc kocsival), viszont csak 35.000, terep a kapuban kezdődik.
2016. febr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jól hangzik! Tudsz nekem elérhetőséget adni kérlek? :)

Mondjuk nincs közel, jobban örülnék, ha a budai részen találnék hasonlót.

2016. febr. 8. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:

én anno óbudáról jártam ki, 25 perc volt (kocsival).


franko.roni@gmail.com - ide írhatsz

2016. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!