Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovam csipked. Mit tegyek?

Lovam csipked. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lovam folyamatosan csipked ha közelébe megyünk...azt sem tűri ha simogatjuk. Mit tegyek? Egyszerűen nem hagyja hogy szeressük
2016. febr. 16. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megcsíp, akkor rögtön csapj rá az orrára (ne pufold csak suhints rá) es szólj ra szigorúan( tehát nem ugy higy: jaj picikém ilyet nem szabad, ejnye-bejnye, hanem kicsit hangosabban, mond neki hogy: Nem szabad! Esetleg meg hozza mondhatod hiyg rossz vagy stb de ez tőled függ :D) . Előbb utobb megtanulja hogy nem szabad. Az meg fontos hogy feleslegesen ne uss, es semmiképpen sem nagyot mert akkor agresszív lesz. Ha ez nem használ (nem tudom mennyire értesz a lovakhoz, ne vedd sértésnek :) ) akkor kérj segítséget egy tapasztaltabb embertől, esetleg szakértőtől. Remelem segítettem! :)
2016. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

En a helyedben azt csinalnam hogy amikor harap vagy csip vagy barmi ilyesmi akkor ralepnek (persze csak erzessel) patajara, arra a reszre ahol nem erzeketlen tahat egy kicsit feljebb es ez kellemetlen erzest okoz neki

Kozben ugy ahogy az elottem levo is leirta mond hogy nem vagy barmi

Igy osszekoti a harapast a kellemetlennel es igy nem fog tobbet harapni

2016. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pöcköléssel oldottam meg, és hàtraléptetéssel. Pöckölés és hatàrozott NEM felszólìtàs. Nekem bejött.
2016. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!