Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ma vettem egy ponit es valamie...

Ma vettem egy ponit es valamiert zihal mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Vettem ma egy ponit nagyon rossz helyrol.

Szugyenel is tiszta seb,kikezdte a ham raadasul nagyon szethajtottak.

Ahogy elhoztam is egesz lo vizes volt mert elotte hajtottak.

Azt vettem eszre hogy nagyon jar a hasa pevego vetelnel de jobban megneztem es a levegot normalisan veszi tehat zihalas nem hallatszik,levego utan se kapkod,normalisan veszi a hasa meg is nagyon "ugral" nemtudom korul irni,de legjobb szo ra mintha csuklana.

Kicsit bagyadt es etvagya se sok van.

1X hallodtam meg hogy kohogott kettot de ez tobbszor nem jelentkezett.

Hetfon jon hozza a doki.

Mi lehet a baja?



2016. febr. 20. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mi lehet a baja?"

A leírásod alapján azt mondanám, hogy kehes, de inkább egy "állatorvosi ló" lesz ez, úgy néz ki.

Miért vetted meg?

2016. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lehet a baja? Leírásod alapján ami kiderült,maga az élet a baja.
2016. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi NEM lehet a baja, ezek után? Én a helyedben felkészíteném magamat rá lelkiekben, hogy kenyérre se marad pénzem az állatorvosi kezelés után.
2016. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vitamin hiány, és kehes. Ülj fel rá és kicsit lovagolj rajta. Ha zihál vagy kögög akkor kehes. De ha a ször is hiányzik lehet ,hogy rühes vagy elcémás. Igy láthatatlanba nem tudom pontosan megmondani. Étvágytalanságát a fogak állapota is okozhatja. És akkor rengeteg pénzedbe fog kerülni.
2016. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na mit mondtak?

Vagy már visszacserélted? :D

2016. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!