Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Valamiért ma már másodjára...

Valamiért ma már másodjára lázasodom be csak algopyrin van Itthon már vettem be egyet mennyit vehetek be egy nap? Most még 38 alatt van.

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos/ügyelet/gyógyszertár, de ne itt kérdezősködj!

Ha egy bolti eladó vagy bérszámfejtő válaszol és rosszul tudja, vállalod a következményeket?


Hívd fel az ügyeletet, ilyen kérdésekben is szívesen segítenek, még be sem kell menni.

2016. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38 alatt nem vennék be semmit.
2016. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mellgyulladásod? Mert az csinálhat magas lázat. De 38 alatt semmiképen se csillapítsd. Nekem mellgyulladásom volt, 40 fokos lázzal mentünk az ügyeletre, ott Algopyrint írt fel az orvos és napi 3-at kellett szednem. De mindenképpen hívj fel egy dokit, hogy mit csinálj.
2016. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs mellgyulladásom.valami más lehet Napközben ment a hasam és étvágytalan voltam de az már elmúlt csak a láz és a fejfájás jött vissza.holnap reggel megyek az orvoshoz.
2016. jan. 6. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!