Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a fokhagyma...

Édenkert kérdése:

Mi a véleményetek a fokhagyma porról?

Figyelt kérdés
Hatásos a legyek ellen?
2016. febr. 23. 14:33
 1/7 A kérdező kommentje:
A lónak gondoltam... :)
2016. febr. 23. 14:45
 2/7 anonim ***** válasza:
A legyet pl. légypapírral lehet irtani, hogyan lenne a fokhagymapor légy ellen hatásos? Hacsak agyon nem dobálod a legyeket fokhagymaporos üveggel...
2016. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fokhagyma úgy vált be, hogy összenyomtam és a kajájába adagoltam napi egy gerezdet.
2016. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A böglyöket nem űzi el, de kullancs ellen jó.
2016. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írták a gerezdes a tuti, de csak a vérszívók ellen. Igaz én 3 gerezd/nap, mert erősen kullancsos, szúnyogos a környék. Viszont egy gerezdel végignedvesíted, homlok egy pötty, gerince mente, lábak, hasa, kevesebb lesz a légy is. Nem mennek el, de kevésbé cseszegetik.
2016. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi fokhagymaport tettunk az abrakhoz, egyfanglihoz kb egy kanalnyit. Volt amelyik nem annyira szerette es nem ette meg az egeszet, de ez csak egy volt a tizenhet obo. Nagyon felruno hatasa nem volt, de azert valamivel kevesebb legy volt es alapvetoek az egeszsegugre is jo. Es persze nagyon finom hagymas hotdog illat lett! :D
2016. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2016. febr. 24. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!