Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Herélés előtti teendők?

Herélés előtti teendők?

Figyelt kérdés
Jön majd a doki herélni a csikóm. És beszéltem vele és ugye azt tudom, hogy előtte nap este és a herélés napján reggel nem kell kaját adnom neki. Viszont mondott valamit, hogy fél órával előtte.... és itt nem értettem mit mondott. Már szidom magam, hogy mi az istenért nem kérdeztem rá... Segítsetek!
2016. márc. 1. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd vissza.
2016. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ivást emlegette, de mint tudjuk, kérni és kérdezni nem szégyen! Hívd fel a dokit, nem fog hülyének nézni, neki rutinmunka, neked meg izgulás a kicsiló miatt...
2016. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen en is a vizre gondolok. De tok ciki lenne ha most visszahivnam, hogy bocsi mit is mondtal? :D
2016. márc. 1. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell dönteni, hogy mi a fontosabb: neked egy kicsit kellemetlen kérdés (bár te nem tanultál állatorvosnak, miért is kéne tudnod?) vagy a lovadnak esetleg az élete, mert ha itatod és le kell fektetni, már indul is a víz a tüdejébe... Tényleg nem ér meg ennyit a kérdés?!
2016. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!