Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Balatonföldváron vagy szomszéd...

Balatonföldváron vagy szomszédos településen van valahol lovarda?

Figyelt kérdés
Lovamnak keresek lovardát nyáron 9 napra. Ideális lenne Balatonföldváron vagy a szomszédos körzetében. Valaki tud ideális lovardát?

2016. márc. 11. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szántódpusztán régen volt lovi, most nem tudom van-e, illetve Zamárdi-felső vasútállomással szemben is volt/van egy lovarda. Arra figyelj, hogy ha így utazol a lovaddal,akkor legyenek rendben a papírjai, oltások, féreghajtás és max 1 éves FKV teszt eredmény, mert sok helyre ezek nélkül be sem engedik a lovad (jogosan).
2016. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Közben Szántód-pusztához találtam elérhetőséget: "Lovasbemutatókra, egyéb szolgáltatásokra érdeklődni lehet:

Pál Melinda Tel.:06 70- 298- 21-75

pal.melinda@citromail.hu


Olvass tovább: [link]

2016. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Cinege Lovasmajor, Töreki

De nemtudom, hogy csak 9 napra befogadják-e

2016. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pál Udvar, Lulla

Bella Lovasudvar, Siófok


De ide sem tudom, hogy 9 napra odaviheted-e.

2016. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Zamárdi-felsőt egy időben úgy hirdették, hogy van lópanzió, hogy a lovaddal együtt nyaralhatsz, igény szerint csinálnak lovastúra-vezetést. De ott is meg kell kérdezni.

Galopp Lovas Üdülőfalu: [link]

2016. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szántódpuszta!! Én is ott leszek nyáron! Legjobb
2016. márc. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 IrciDorci válasza:
Azt tudjátok esetleg, hogy Szántódpusztán mennyibe kerül 1 hónapra a box? Meg mit kapnak a lovak takarmányként?
2017. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!