Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kentaur Charon nyeregről...

Kentaur Charon nyeregről vélemény?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom, hogy veszek egyet. Megéri az árát? Mennyire tartós? Vélemények? Mármint ismerem a márkát, de ennyiért egy kicsit olcsónak találom (ahhoz képest, hogy az új Stübbenek 300 000-nál kezdődnek).

2016. márc. 19. 17:17
 1/3 A kérdező kommentje:
www.imaginelovas.hu/Termekek/426
2016. márc. 19. 17:18
 2/3 anonim válasza:
Nekem annyira jó véleményeim nincsenek vele kapcsolatban. Nem éri meg az árát szerintem :)
2016. márc. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Charonban még nem ültem, de a Kentaur Naxos nagyon jó. Nem tudom mennyire strapabíró, mert csak két évig használtam (használtan is vettem), de ezalatt semmi gond nem volt vele. Minden nap 2-3 lovon használtam, és csak azért adtam el, hogy vegyek egy újat (szintén Kentaurt).

A díjlovas nyergeik nem jók. Egy Titant is próbáltam, nem jött be. Ültem Little Jumperben és Eventerben ezek nagyon jól ültetnek. A Naxos meg szerintem jobb mint a Prestige Venezia, pedig ez utóbbi jóval drágább.

2016. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!