Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy ló a lovardába aki...

Laura9810 kérdése:

Van egy ló a lovardába aki folyton lógatja a bal első lábát, mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a gazdáját és azt mondta hogy azért lógatja mert folyton azzal a lábával kapar és elkopott a patáján valamilyen ,,teherhordó" réteg és azért. Lovagolják is és én úgy láttam hogy lépésben és vágtába nem sántít csak ügetésbe. Nem tudom mennyit számít de állítólag meg lesz patkolva. Látszólag semmi baja sincs a lónak mert a karámba is bakol meg ugrál ha kiengedik reggel de akkor is nyugtalanító hogy alap helyzetbe meg úgy tartja a lábát. Légyszi normális válaszok jöjjenek nem olyan hogy ,,ez nem a te dolgod" meg hogy ,,mit foglalkozol te más lovával"

2016. márc. 28. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így pontosan nem lehet tudni ebből, hogy lógatja. Valószínűleg fáj neki valamilyen okból. Lehet igaz amit a gazdája mond.
2016. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öm, akkor miért nincs megpatkolva? Akkor a patkó kopna és nem a ló patája. Amúgy meg ezt valahogy nem hiszem. Szerintem meg valamije fáj, szóval ezt így elég nehéz megmondani :(
2016. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem :/ azért sajnálom szegényt... Még így is lovagolják meg ugratnak vele. Annyira látványosan nem sántít de azért mégsem így kéne mennie.
2016. márc. 29. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!