Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki meg tudja írni hogy mi...

Lovasleányka kérdése:

Valaki meg tudja írni hogy mi van akkor ha 10,5-ös zabla helyett 11,5-öst vettem?

Figyelt kérdés
A lovat nem rég kaptam és véletlen nagyobb zablát rendeltem, most az mekkora gond? Vagy most mind van?
2016. márc. 30. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha webshop és most vetted észre közvetlenül a rendelés után, akkor hívd fel őket és kérj módosítást. Ha már késő, akkor küldd vissza bontatlanul, hogy véletlenül nagyobbat rendeltél és szeretnéd egy kisebbre cserélni.

Szerintem megoldható.

2016. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért próbáld rá előbb, hátha jó ez a méret is.
2016. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt a különbséget esetleg lehet egy zablagumival kitudod küszöbölni.
2016. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat :)
2016. márc. 30. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Küld vissza indoklás nélkül. 14 napon belül megteheted.

[link]

2016. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Meggondolhatjuk magunkat és visszaléphetünk a vásárlástól az interneten rendelt termék átvétele után?


Igen, a fogyasztó és a vállalkozás közötti szerződések részletes szabályairól szóló 45/2014. Kormányrendelet (rendelet) alapján úgynevezett elállási jog (a termék visszaküldésének joga, visszaküldési garancia) illet meg bennünket internetes vásárlás esetén, és e jogot néhány kivételtől eltekintve minden esetben gyakorolhatjuk.



Mi az az elállási jog?


Az elállási jog azt jelenti, hogy az interneten (távollevők között) megkötött szerződéstől jogszabályi felhatalmazás alapján egyoldalúan visszaléphetünk és a termék visszaküldése esetén követelhetjük a kereskedőtől az általunk kifizetett összeg visszatérítését. Az elállási jog kompenzálja azt, hogy a vásárlás előtt nem volt lehetőségünk a termék megvizsgálására, kipróbálására, illetve üzembe helyezésére.

2016. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a méret nem passzentos, vagyis nem közvetlenül a szája szélén van a karika, akkor én kicseréltetném, mert 1 centi igen sokat számít.
2016. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!