Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóvásárlás, papírok intézése...

Lóvásárlás, papírok intézése és egyéb teendők?

Figyelt kérdés
Venni fogok egy lovat. Útlevele papírjai rendben vannak. Hogyan törtênik az átíratás az én nevemre? Adásvételi szerzödést elég letölteni, kinyomtatni és ott helyben a lónál aláírni és kitölteni? Az útlevélbe nem kell bevezessék a nevemet? Külföldre hoznám a lovat akkor mi a teendő? Illetve a másik hogy még nem vagyok 18 ez befolyásoló tényező? Bocsi a banális kérdésekért!
2016. ápr. 16. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Tölts le egy adás-vételit, de olvasd el, hogy minden benne van-e, van-e egyéb kikötésed, stb., annak megfelelően írd át, egészítsd ki. Az útlevelet át kell íratni a te nevedre, ha külföldre viszed, ott honosíttatni kell majd.

Bővebben itt: [link]


Szerintem egyedileg van szabályozva az egyes országokban, milyen feltételekkel viheted be a lovat, MO-n ez pl így néz ki:

[link]

Amit szerintem biztosan elvárnak majd, az a két hétnél nem régebbi FKV teszt.

2016. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!