Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten lovaglási lehetőség?

Budapesten lovaglási lehetőség?

Figyelt kérdés

Olyan BUDAPESTI, CSÖMÖRI VAGY PÊCELI lovardát keresek, ahol...

-Van lehetőség versenyzésre.

-Iskolalovakon lehet díjugratni.

-Kedves társaság

-SZÍNVONALAS oktatás.

Tattersallt hagyjuk lécci.

Köszi a válaszokat



2016. máj. 10. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

A Tatti jó :)

De amúgy Csömörön: Kelemen Csilla Lovardája, Sportlovarda, Budapesten Akadémia, Honvéd, esetleg Ócsa ha az még jó, az Equina Lovasfarm :)

2016. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Tatti egy kalap fos. Aki kicsit is tiszteli a lovakat, az még a kapun se teszi be a lábát.


Csömörön Kelemen Csilla lovardájában Pakscha Karolina és Bakos Anikó edzőkhöz menj, korrektek, jófejek, magas színvonalúan oktatnak, versenyzési lehetőség is van. Privátban telefonszámot is tudok adni, de ha gugliban rájuk keresel, akkor szintén megkapod az elérhetőségeket.

Az ugrás is része az oktatásuknak (nyilván nem első órán) :)

2016. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kelemen lovardába ne menj,kalap szar az is.
2016. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kifejted? Én is néztem, érdekel mi a baj vele. Köszi
2016. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lovarda télleg kaki, de akiket ajánlottam edzők, a saját lovaikon tanítanak nagyon színvonalasan, tehát fizikailag csak annyi közük van a Csilláékhoz, hogy náluk bérelnek boxokat, és az ő pályáikat használják...
2016. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De mitől kaki? Tényleg érdekel, mert én is kinéztem magamnak. Szóval jó lenne tudni, hogy mi van. Am a Kariról pont nem sok jót hallottam :D
2016. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csilla egy bunkó, a társulat szar,a lovak lefingott sánta nyomorékok (többnyire) aligha van ott olyan ló ,amivel hosszútávon ugrani tudnál. Az Anikót alátámasztom jó oktató nem vitás,a Kari meg a többi nem ér semmit csak a pénzed szedik be.
2016. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cinkotai lovasudvar Nébel Vikinél dijlovagolni tudsz. De van aki ugrik is nála. Szóval versenyre tudsz vele menni.
2016. jún. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cinkotáról most már örökre Kedves József fog eszembe jutni :D
2016. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!