Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját ló? Hely, stb?

Gréticske13 kérdése:

Saját ló? Hely, stb?

Figyelt kérdés

sziasztok!


13 éves vagyok 1,5 éve lovagolok. nem lovardában hanem egyik o.társaméknak van egy lovuk és o.társam nővére tanít engem lovagolni. már tudok szabadon menni minden jármódban. és le tudom csutakolni meg felszerszámozni a lova meg minden. úgy érzem kész vagyok egy saját lóra és o.társam szerint is. szüleimnek pénze is lenne rá. cdsak annyi kérdésem lenne hogy mekkora hely kell neki meg mennyi kaja és patkolni mien gyakran kell?? otthon tartanám van egy nagy telkünk és tudnánk neki istállót is épteni.



2016. máj. 24. 20:21
 1/7 A kérdező kommentje:
ja meg hogy milyen fajta legyen? én camarguei pónira gondoltam de még nagyon tetszik a fríz, a fjord, az apalosa, az arab teliver és a pinto. szerintetek??
2016. máj. 24. 20:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenből mint te már annyi van mint a szemét.. Már ne is haragudj,de mindegyikőtök lovat akar ,de ha még a fajtát sem vagy képes eldönteni,hogy állsz rá készen? Ezek alapvető dolgok,annyi igényesség nincs benned a fejlődés iránt ,hogy rendesen megtanuld és utánaolvass legalább akkor nem állsz készen semmire. Ez az amikor mindenre van pénz csak működő agyat nem lehet belőle venni..
2016. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De egyébként vegyél frízt. Az most úgyis nagy sikk dilettáns körökben.
2016. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy arab telivér mén kell neked. Az a tuti...
2016. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De abból is a nyers csikó :D
2016. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13 évesen SENKI nem áll készen arra, hogy otthon lovat tartson. Bértartásban, ahol segítenek, látják, ha baj van, lehetséges, de egy gyereknek sincs akkora felelősségérzete, ami a lótartáshoz szükséges, pláne úgy, hogy a szülők nem tartottak még lovat.

Az egy dolog, hogy el tudod látni, de ez édeskevés.

2016. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem csak egy lovon kell tudni fentmaradni... járj el lovardába lovagolni, ott megtanítanak mindenre, és miért nem a barátnőd kérdezed ezekről a dolgokról? hiszen ő ellátja a lovát gondolom.
2016. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!