Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olyan furcsa mi a baja?

Olyan furcsa mi a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy meglehetosen furcsa kerdessel fordulok hozzatok:)

Lovam egy 7 eves arab felver herelt lassan masfel eve h velem van.

Mostanban olyan furcsa eloszor is kezdte azzal hogy valamelyik nap jatszottunk mint mindig zavargattam bohockodtunk stb...palca mindig van nalam h jatszas kozbe ha elkapna a hev azert tudjam fegyelmezni h mit szabad es mit nem..

szoval jatek utana jott h megsimogottam stb aztan elkezdtem kifele menni tole mikot azt vettem eszre h elkezdett lepesben normalisan kovetni es egyszer csak hatraneztem es meglattam h eppen keszulne ramugrani vagyis agaskodott a hatam mogott rakiabaltam h.mit csinalsz? aztan elszaladt fogalmam sincs miert csinalta mindig meg volt a tisztelet es tudta h hol a hatar..

Utana volt olyan is hogy alltam az istalo elott abrakolas utan odajott hozzam es elkezdtem vakargatni a nyakat a hatat mert ezt imadja es ezutan elkezdett elolrol ramjonni mintha hozzam akart voln dorgolozni es kozben hüppög utana elkudtek magamtol h azert ne tolasson.mar ram megemelte a ket labat es elszaladt...

most pedig nemreg a parom es a kisfiam atjott velem hozza itatni

simoggatuk stb aztan felemntunk a balajahoz meg beneztem az istaloba jott utanunk megallt mellettem bujt hozzam stb elkezdtem simogatni viszonoztam a bujasat erre megint elkezdtem elore menni hatat forditottam neki es mar megint kezde h kapalozott a labaval es megemelte a ket labat aztan raszoltam es jott tovabb mellettek majd elment legelni en meg visszafordultak valamiert de mar kiment legelni mikor mondta a parom hogy lattad ezt?

kerdeztem mit?

azt mondta hogy ahogy ment felejuk rajuk sunyitott es igy bologatott a fejevel de nem ment nekik stb

szoval nem tudom mi baja van feltekeny vagy mi?

de akkor miert ugral a hatam.mogott komolyan neha olyan kint egy csodor

annyira belem akar bujni egy darabig ezt hagyom.is neki h bujjon de mikor mar elkezd huppogni es mar a fejevel huz magahoz akkor kicsit ijeszto...

es a vicc hogy meg a himveszoje is megmerevedik: D

parom viccesen oda is szolt h kanos :D

na de viccet felreteve miert csinalja ezt feletekeny vagy mi? koszi elore is


2016. jún. 7. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kanos.
2016. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat kerek ez a kanos temat viccnek szantam:)
2016. jún. 7. 18:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem vicc... Egyedül van, kicsit tökösebb herélt, te vagy a kancája (az ő szemében)... Szerezz mellé valakit, akár egy ismerős már nem lovagolt idős lovát, vagy feles karámtartót.
2016. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nincs egyedul van mellette egy kanca es egy herelt pedig csak velem csinalja de akkor miert toporzekol ha hatat forditok neki
2016. jún. 7. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom nem ezt akarod hallani,de elszartad a lovat. kergeted meg "játszol" vele,zavargatod ráadást a pálca is munkaeszköz,ha játékra használod az életben nem fogja komolyan venni soha.. Ez nem kiskutya,több száz kilós állat csak te is mint sok más tudatlan összekeverted egy labradorral .Ez a bújás is.. Te azt hiszed h ez jó,közben meg már itt belépett a határon belüli szférádba ,tiszteletlenség jeléül dominálni akar fölötted mert megteheti. Nem féltékeny,ránőtt a fejedre. Amikor rádágaskodik akkor kell széttörni rajta a pálcát vagy egy tisztességeset odabaxni neki. Fele annyira fogja megérezni,mint egy ember ha a patájával lecsapja a fejét .
2016. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Felreertes!! a palcaval nem zavargatom hanem az csak azert van nalam ha szemtelenkedne jatek kozben de nem hasznalom zavargatasra!!

idaig semmi gond nem volt es nem nottcram a fejemre nehogy azt hidd mar h mindent megengedek egy lonak tudom h nem egy kutya vagy cica

idaig is bujt ami sztem nem rossz mert erzem h szeretjuk egymast csak par napja csinala ezt

2016. jún. 7. 19:59
 7/12 A kérdező kommentje:
es nem o all felettem
2016. jún. 7. 20:00
 8/12 A kérdező kommentje:
odavagok en neki ha kell
2016. jún. 7. 20:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja,es ugy latszik, hogy o is odavag neked, ha kell. Ne jatszadozz vele, mert egy apro mozdulat, amit te nem veszel eszre, jelezhet tiszteletlenseget, probalgatast. Kuldd ki a szemelyes teredbol, setalj mellette, allj meg (o is alljon meg, ha nem teszi, akkor leptesd hatra erelyesen, de (!) te maradj egy helyben ekozben). Hivd be nagadhiz, de ha tul kozel megy hozzad, akkor azonnal szolj ra egy eroteljes szoval (ne legyen hosszu mondat, csak egy "Nem!" is megteszi). Nem veletlenul van a mondas, hogy a lovat nem szabad letegezni!
2016. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom akkor ezt a jatszadozast befejezem vele:)

ha setalok jon szepen mellettem ha megallok o is ha elkudom elmegy csak gondolom kezdte o atvenni az iranyitast es ha pl arra vagyik h szeretgessem mint regen es elkudom magamtol az h fog ra hatni? h eddig szeretgettem most meg nem

2016. jún. 7. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!