Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Próbálta már valaki?

Próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
Ugye a manna rengeteg szappant gyárt, köztük olyat is ami kifejezetten hajmosásra van (én ezt rendszeresen használom, nekem bevált). Arra gondoltam, hogy azzal fürdetném meg a lovamat. Mivel természetes anyagokból van ezért szerintem jobb lehet mint egyes lósamponok, illetve a wu2. Először csak a farát akarom és csak az egyik oldalt, nehogy valami baja legyen tőle. Próbálta már esetleg valaki ezt lovon? Szerintetek milyen ötlet?
2016. jún. 18. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja,főleg ha leöblíted. Ez a lósampon szerintem amúgyis egy megvezetés, ugyanúgy megteszi egy sima sampon is,csak arra nincs ráírva h kifejezetten lovakra van és nem olyan drága.vesd össze a hatóanyagokat,és egyből kiderül mennyiben más másik samponoktól vagy egyáltalán semmiben.
2016. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sima olcsó humán sampont használok rá. Ha alaposan leöblíted szinte biztos hogy nem fogja irritálni.
2016. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a sima vízre esküszöm :D Lovaglás után lelocsolom a lovat, beengedem a mély homokba, meghempereg, ezáltal védve lesz egy ideig a napsugárzástól és a rovaroktól, és ahogy lepereg róla másnapra, szebben csillog, mint a samponozott lovak :) Próbáld ki :)
2016. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!