Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen márkájú lovasfelszerelé...

Milyen márkájú lovasfelszereléseket érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Kobakot, kesztyűt, lovaglónadrágot és lovaglócsizmát vennék, de nem igazán tudom, melyik márka lenne a jó, és mennyit lenne érdemes adni érte :)
2016. jún. 19. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Fouganza, a decathlonos, szerintem kezdonek boven megfelel:) gumis lovaglocipot ne vegyel az borzalmas, nehez benne lenyomni a sarkat, de van 8-9 ezerert bor es teljesen jo:) chapset hasznalok melle, a legolcsobbat amit ott lehet kapni, jo jo de nem a legjobb:) kesztyubol nekem talan 2-3 ezres van, nagyon jo csak nagyon beleizzad a kezem :D kobak meg legyen kenyelmes, massziv :)
2016. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Decathlonos Fouganzat használok én is. Majdnem mindenem olyan, nekem tökéletesen megfelel, mivel csak hobbi szintem lovagolok, persze ha komolyabban bele akarsz vágni a sportba, akkor érdemesebb a drágábbat választani, ami jobb és kényelmesebb hosszú távon is, ha sokszor használod.
2016. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nadrágjaim vegyesek, van köztük használt Daslö, de új Fouganzás is, mindegyiket szeretem. Kettő kesztyűm van, egy Nagylovasos szőttes-bőrös, ez jó, csak fogja az ember kezét, szép narancssárga leszek tőle.:D A másik szintén Fouganza. Ahogy akobakom is, előtte Covalliero volt, de az kényelmetlen volt.


Ezen felül van egy portugál csizmám és egy Decathlonos bőrcipő-szivacsos chaps kombó.

2016. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kobakból szerintem érdemes jó minőségűt venni pl Casci, Horze, EquiTheme.

Nadrágból a telibőrös a legjobb de a térdbőrös is nagyon jó (szerintem) persue ez függ attól hogy milyen szinten csinálod ha hobbi vagy ritkán jársz az anyagábanfoltos is jó az olcsóbb de a másik 2 tovább bírja itt sztem a nárka mindegy én a Horze EquiTheme HKM ezeket szeretem (ha versenyzel vagy komolyabban szeretnél ezzel foglalkozni ott vannak a Pikeur Kentaur stb)

Kesztyűből nekem Tattini van nahyon jó nem izzad benne a kezem kényelmes télen pedig meleg eléggé.

Csizma helyett én cipőt és chapset ajánlok pl Daslö cipő az bőrből van évekig bírja (nálam) chapsnek mindegy ha lehet bőrt vegyél

Csizmát csak akkor ha már hosszútávra vennéd sztem érdemes csináltatni (mert árilag nem igazán van különbség de a te lábadra készítik)

Rem tudtam segíteni (láttam sokan mondják a Decathlonosat én nem próbáltam de a nadrágaik jónak tűnnek és a bőr cipő is egyedül kobak amiből úgy gpndolom jó márkát érdemes venni mert mégiscsak a boztonságodról van szó) :)

2016. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem mindegyik felszerelésem Fouganza nekem nagyon bejön ^^
2016. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!