Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mennyit kérnétek érte?

Ti mennyit kérnétek érte?

Figyelt kérdés
Van egy új lovaglócipőm, csak próbáltam. A boltban tizennégy én tízért hirdetem irányáron. Eddig oké is a dolog, de nagyon lehetetlen árajánlatokkal bombáznak. A legjobb eddig az ezer forint volt. Értem én, hogy mindenki pénzből él és a legtöbb esetben kislányok írogatnak, de azért ez már szerintem pofátlanság. Szerintetek én kérek érte sokat, vagy eddig csak komolytalan vevőket sikerült találnom?
2016. jún. 23. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülyéket fogtál ki. Ha új,a boltban 14 de te 10 ért raktad fel,ráadásul az is irányárban ,akkor még olcsón is adod. Ha tiszta bőrcipő,minimum 12 ért tenném fel,és még akkor is jól járt 2 ezer ft -al az illető h nem a boltban vette meg.
2016. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem reális a 10, annál többel már nem próbálkoznék, főleg ha vidéki vagy, mert akkor ehhez még jön a posta + a rizikó, hogy a mérete, de nem lesz rá jó.

Lehet a fotókkal van a baj, jó minőségűek legyenek, sokat számít.

2016. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen méretű cipő? Mert ha nagyon kicsi, akkor ugye főleg a kislányok fognak érte ugrálni, és ők elég komolytalan ajánlatokat tudnak tenni.

A 12 amúgy irreális lenne, mert fizetek rá még postát, és ugyananyniban van, mintha bemegyek a boltba, ahol fel is próbálom, és tuti jó. Én azt mondanám, hogy ha postával együtt ideadod egy tizesbe, elhozom, az kb a reális szerintem, de persze ez függ a cipő anyagától, minőségétől is - lehet, hogy a bolti 14 se éri éppenséggel meg az árát.

Amúgy a jó képek tényleg csodát tudnak tenni.

2016. jún. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, ez most ajánlattétel volt, vagy csak példa? :D
2016. jún. 25. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy ráizgultak erre a postára most. De pl ha valaki közel lakik és megéri elmenni érte már is a 10 lesz a rossz bolt.Adja oda ingyen,vagy még Ő fizessen neked....
2016. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha új bőrcipő és még netán garancia is van rá akkor 12-13 at megér. A posta meg legyen a vevő gondja,nem csak 1000km ről lesz érdeklődő rá...
2016. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!