Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vásároltam egy mennyaszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vásároltam egy mennyaszonyi ruhát 53ezer ft volt. Ti mennyit kérnétek érte ha úgy döntök eladom?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 12:03
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Többért nem kérnék, mint amennyit fizettem érte, sőt, azt sem biztos, hogy annyiért elkel, lehet idő kell hozzá, de az is lehet, hogy lecsap rá valaki gyorsan.
2013. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
57%

Ha te úgy döntesz, hogy eladod, miért én kérek érte akármennyit is?

vessző, vessző

2013. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%

Hirdetheted akár többért is, lehet, hogy elkel. De attól függ milyen a ruha, mennyire divatos, mi a mérete ilyenek.

Képed van?

2013. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz megmondani. Legalább egy kép kellene róla. Az is lehet, hogy 30 ezernél nem kapnál többet érte.
2013. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

milyen a ruha? első tulajdonosa vagy vagy többedik? mekkora méret? mennyire különleges, mennyire divatos? jár hozzá valami pluszba? milyen a minősége?

ha olyan, akkor eredeti áron is eladhatod (nyilván nem fogod megmondani, hogy mennyiért vetted), de lehet, hogy csak a feléért.

2013. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van internet,azóta az emberek általában minden után utána tudnak nézni.....

Engem vaterán már sokszor be akartak csapni úgy,hogy olyan terméket ajánlottak,ami 3x annyiba került,mint máshol.....


Azóta elővigyázatosabb vagyok.

Én tavaly adtam el egy menyasszonyi ruhát,amit 2 éve vettem,67 ezer forintért,(nagyon jó állapotban,tisztíttatva volt) 38 ezerért sikerült eladnom....

De elég sokáig tartott,mire túl tudtam rajta adni....

2013. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Amint megveszed és lesz rajtad azután sosem fog annyit érni, mint 53 ezer Ft. Inkább 30-35 kb.

De ha linkelnél egy képet akkor jobban betudjuk határolni az árat, hogy mennyit érne.

2013. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

Képet privátban mindjárt elküldöm Mindenkinek aki kérte.

Én vagyok az elsö "gazdija" és rajtam is csak 1x lesz a jövöhéten.

Egy barátnömnek tetszett de azt mondta hogy Ö 10ezer ft-nál többet nem adna érte...dehát annyiért nem adom...

2013. júl. 31. 15:14
 9/50 A kérdező kommentje:

[link]

Inkább belinkelem :)


170eurot fizettem érte és mire rám igazitották az + 14euro volt azt hiszem.Méretek is irjak?

2013. júl. 31. 15:18
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
30 ezer körül.
2013. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!