Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kíváncsi lennék mennyit...

Kíváncsi lennék mennyit kérnétek a helyemben érte?

Figyelt kérdés

Felújítottunk egy 37 nm-es kis alagsori lakást ,a IX kerületben , a Merényi Gusztáv kórház mellett. Sztem tök jó környék, a 3-as metró 5 percre. A felújítás a világon mindenre vonatkozik. Értsd, új ablakok, ajtó, újra lett vezetékezve az áram, újra lett vezetve a víz. Új fürdő, kialakítottunk egy kis hálófülkét. A falak nem penészesek, nem vizesek, de visszakapartuk teljesen a régi festéket, telibe lett glettelve, díszburkolat van a falakon, vettünk bele szép konyhabútort, hidromasszázs zuhanykabint. Aztalossal csináltatunk külön fürdőszoba szekrényt stb... tehát sztem szép lett. A közös költség 7250.- Az összes mérő cserélve lett (víz , villany, gáz) A fűtése nobu elektromos fűtés. Ez az első lakás eladásom, és se alá,se nagyon fölé nem akarom lőni az árat. Felettünk lakók vették 2 éve szintén felújítva majdnem 12 Milláért igaz az 13 nm-el nagyobb. Aki járt a lakásban mindenki azt mondta szép. Belinkelek róla pár fotót, Írjatok árat, és ha kérhetek indoklást is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. aug. 11. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Ő, ne haragudj, de 10 millióért újszerű lakást lehet venni a belvárosban ekkorát, nemhogy alaksorit kijjebb. Úgyhogy szerintem alacsonyabb árakban gondolkodj.


Egyébként a maga lakás gyönyörű és a kialakítása is jó, egyedül a csíkos fal és a konyhabútor ronda. Az elektromos fűtést előnyként vagy hátrányként értetted? Mert szerintem inkább hátrány, mivel drága.

2013. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én egy árva szóval nem említettem 10 milliót. Szánt szándékkal nem írtam az elképzelésemről. A felettünk eladott lakást is csak azért írtam, hogy esetleg támpontot nyújtson... A közös képviselő mondta, hogy simán kérne 10-et, én vacillálok... nem nobu, hanem nobo.. ( [link] van ismeretségi körünkben aki ezzel olcsóbban jön ki mint a gázzal.... de alternatívaként benn van a lakásban az is... köszi a választ
2013. aug. 11. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok: félreértés ne essék, nem rosszindulatból írom, hanem én így látom a dolgokat. kb. 40 m2-es lakásban laktam a belvárosban, 5 éve volt újonnan épített, 10 milláért kelt el. Kijjebb pedig (Lehel tér környéke pl.) a rokonaim hasonló áron már 2.5 szobás, igaz felújításra szoruló ingatlanhoz jutottak.


Ezek fényében nem értem, hogy miért venne valaki ilyen áron egy igaz gyönyörűen felújított, de alagsori, hátrányos hűtésrendszerű, nem túl központi lakást.


Eleve kevesen vesznek garzonlakást, mert hosszútávon nem jó semmire.


Én a helyedben inkább bérbe adnám, arra viszont 50.000-et is el lehetne kérni, mert annak nagyon jó, és szerintem sok egyetemista vagy fiatal pár keres hasonló lakhatást.


Mindezek ellenére sok sikert kívánok az eladásához, remélem nem túl bántóak az észrevételeim.

2013. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem bántottál meg. Véleményekre vagyok kíváncsi. De konkrét árat még mindig nem írtál :-DDD indoklást már kaptam...
2013. aug. 11. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem a kérdésedre válaszolok,de annyit meg akartam jegyezni,hogy ezek a kövek a belső térbe nekem nem jönnek be,de így a képeket elnézve kifejezetten tetszik :))) Szépen fel lett újítva!
2013. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, köszönjük szépen. Mindent úgy csináltunk, meg ,hogy ha mi vennénk meg nekünk is megfeleljen. Hálát adok, van hol laknunk,de ha eladjuk ezt a szép kis lakást, nem akarok a leendő tulaj szemébe hazudni, és nem is lesz rá szükség..
2013. aug. 11. 14:43
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon szép lett, ez tény. De ahogy az előző válaszoló is írta, ritkán vesznek ilyen pici lakást az emberek, mert később nem nagyon lehet kihasználni, ha családalapításra kerül a sor. Ebben a lakásban kényelmesen elfér 2 ember, tehát vagy fiatal pároknak jó ideiglenesen, akik meg akarják tapasztalni a közös élet szépségeit, vagy egyetemistáknak, akik összeverődnek és albérletet keresnek, esetleg nyugdíjasoknak, de ők már ritkábban vesznek lakást. Kb. 8 millió forintért érdemes hirdetni, ebből még fognak alkudni a vevők. Valóban jobban jársz, ha kiadod. Csak bizonyosodj meg róla, hogy rendes emberek vennék ki, mert elszomorító lenne, ha teljesen lelaknák ezt a kis szépséget.
2013. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. aug. 13. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!