Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovassport mely ágában...

A lovassport mely ágában lehet használni tinker lovakat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az alkatuk nem éppen sportló típusú, de attól még lehet díjugrató versenyekre járni tinkerekkel? (1 méter alatti versenyekre gondolok.) Esetleg díjlovaglásban lehet velük sikereket elérni? (Itt is inkább az egyszerűbb díjlovasprogramokra gondolok.)

És a többi lovassport?



2016. jún. 30. 19:57
 1/4 anonim válasza:
56%
Tinkert a mid lane-en lehet használni. Kappa
2016. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani, hogy egy métert még a tehén is ugrik :) Szóval ugrani talán lehetne vele, bár annyira nem bíznék a dologban, ahhoz picit lomhábban mozog.
2016. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Épp tegnap láttam facebook-on egy agyonsztárolt lovas képét, amin az egyik tinkerével ugrik... Siralmas kép sztem. A ló full beejtett háttal, szenvedő arccal "repül" az akadály felett. Van ennek értelme? Sztem nincs. Minden lovat arra kell/érdemes "használni", amire tenyésztik (évszázadok óta). Ez lenne a célja a tudatos tenyésztésnek, hogy egy adott típus tehetségét még jobban megerősítsük. Egy rönkhúzó hidegvérű erőkifejtésre való, egy telivér futásra stb. És ez nem azt jelenti, hogy 0-24-ben csak fullvágtázni, vagy súlyt húzni kell vele, hanem ennek kellene lennie a fő iránynak. És emellett persze a ló más oldalait is fejleszteni, erősíteni kell.
2016. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megfelel mindkét szakágra alacsony kategóriában. Főleg Angliában nagyon sokat sportolnak tinkerekkel.


[link]

[link]

2016. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!