Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges, hogy egy ménnek...

Lehetséges, hogy egy ménnek nincs törzskönyi száma?

Figyelt kérdés

Nézegettem a menek.hu-t, és azt vettem észre, hogy például az aranykapu egyik lova, Rascalino nincs fent. Lehet a többi sincs, hirtelen ezt vettem észre. Az oldalukon pedig nem írnak törzskönyvi számokat, pedig mindenki fel szokta tüntetni. Lehetséges, hogy ezeknek az import lovaknak nincs? Vagy ha van, pl ilyen esetben hol lelhető fel?

Illetve akinek esetleg van Rascalino csikója, milyenek? Megéri vele fedeztetni? Egyelőre csak érdeklődés szinten kérdezem, szóval nem élet-halál kérdés.



2016. júl. 7. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A mének.hu nem hivatalos tenyésztői oldal, nem találsz meg minden mént, sőt az újabbak közül talán egyet se. Esetleg nézd meg a mslt.hu oldalon. Nekem nagyon tetszik Rascalino, nem láttam csikóját, de ha díjlovaglás irányban tenyésztenék, esetleg kipróbálnám.
2016. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ahogy ránéztem, a törzskönyvi száma ott sincs fent, csak az azonosító száma.

Mindenesetre nálunk van csikó tőle, arról privátban szívesen küldök képet is, de ő még csak most lesz 3 hónapos, úgyhogy nem látni annyira még azért, milyen lesz. De amennyire tudom, van az országban már pár idősebb csikója is, mondjuk mivel most hozták be a mént, nyilván itthon még csak idén született a legtöbb.

2016. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kettes írok privit! :)
2016. júl. 14. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!