Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás nyáron, van valami...

Lovaglás nyáron, van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
Mostmár tényleg eljött a nyár és gyönyörű idő van lovagolni :)) A probléma, csak az, hogy ha délután vagy akár este felé is megyek lovagolni, akkor is nagyon meleg a lovaglónadrág (az enyém ráadásul fekete is, ami vonzza a meleget..)A kérdésem az lenne, hogy van-e valami ötletetek, milyen más nadrágban lehetne menni !! A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. júl. 13. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Távlovas ismerősöm lovagolt biciklis gatyában, nem tudom, hogy valóban jobb-e, én ha "megdöglöm" akkor is rendes lovaglónadrágban lovagolok.:)
2016. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a farmer kényelmes szokott lenni...

Ha lány vagy, arra figyelj, hogy a frissen borotvált láb+ farmer kombó vagyont nem szerencsés.

2016. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bézs színű a nyári lovaglónadrágom. Meleg az is persze, de engem nem zavar, megszoktam.
2016. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egyszer-egyszer lehet rövidnaciban, amit annyira nem féltesz, de csak szőrén. Viszont arra számíts, hogy tiszta lóizzadság leszel.
2016. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nadrág annyira nem oszt nem szoroz, ígyis-úgyis dögmelege van az embernek. Én egy időben nyomtam futónadrágban, de bármilyen leggings, sztreccsfarmer megteszi. Ha nagyon meleg van és nem végzünk komoly munkát, akkor én csizmát sem veszek, az némileg dob az ember komfortérzetén.
2016. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gatyarohasztó melegben is hosszú nadrágban kell a lóra ülni, nincs mese..mármint, ha az ember nem akarja fekélyesre töretni a vádliját a lovon. Ez egy ilyen dolog. Én annyival szoktam segíteni magamon, hogy ha nem muszáj, nem pállasztom a lábam a gumicsizmában. Ha porzós száraz idő van, direkt erre a célra vettem magamnak bőr, szellőzős lovaglócipőt. Így elviselhető. És ha tehetem, behúzódok az erdőbe lovagolni. Ott viszonylag hűvösebb van.
2016. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönö mindenkinek a választ :)
2016. júl. 15. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia nekem bézs a lovaglónadrágom de kenyelmetlen. Ezért csak egy egyszerű cicanadrágban lovagolok. Este kb.6tól és nekem ahol az edzesem van este felé mindig hűvös van ott.

Ajanlom a vilagosabb, vekonyabb lovaglonadragokat. És egyszeru (világos) inget, nkm pl halvány rózsaszín van.

2016. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. aug. 4. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!