Kezdőoldal » Állatok » Lovak » DominGo bőr lovaglócsizmákról...

DominGo bőr lovaglócsizmákról vélemény?

Figyelt kérdés

Mennyire tartósak? Megérik az árukat? Böröczcel tudnék olcsóbban csináltatni?

[link]

[link]



2016. júl. 14. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első van, amit linkeltél. Igaz, kb fél éve van meg, de szeretem, mondjuk nagyon nehezen és sok idő után tört be. Hobbi célra, kisebb versenyekre szerintem tökéletes, és az árát sem sokallom. Böröcznél egy csizma 70 ezer körül kezdődik, tehát nem jönnél ki olcsóbban.:) Ismerősömét kölcsönkértem egyszer egy hétre, egyébként jobb, mint ezek a Domingosok.
2016. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első van. Nagyon szeretem, mintha rám öntötték volna. Nekem elég könnyen betört. Szerintem ha rendszeresen ápolod, nem lesz vele sok gond. A cipész ezt is ugyan úgy meg tudja javítani. Jó puha bőrből van :)
2016. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) az első válaszoló azt írta, hogy nem nagyon, legalábbis én ezt szűrtem le, de egy 110es díjugrató versenyen megállja a helyét? Én úgy gondolom, hogy igen, közel 50000Ft, #1 miért csak hobbira és kisebb versenyekre? Árban szerintem egy Böröcz cipő+chaps sem drágább, ismerősömnek kb 40000ft volt. A csizma lehet hogy drágább, azt nem tudom.
2016. júl. 15. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
A cipő meg a chaps lehet, hogy olcsóbb, én azt nem tudom.:) De a csizma annyi.
2016. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az első linked van. Nagyon kényelmes, szép is, viszont nem tartós. Rendszeresen ápoltam, de középen az egyik gumi szétjött (már a fehér része látszik, az is vékony, szakadásveszélyes), az az alatt lévő viszonylag vékony bőr pedig mindkettőn töredezett, szinte lyukas. Bár első látásra jó, azért nem véletlen az a 25.000 Ft árkülönbség.
2016. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*elsőként linkeltet akartam írni, nem tudom ez hogy sikerült. Amúgy kb. 8-9 hónap alatt használódott el.
2016. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jajj, a fűző.. az nekem el is szakadt 2-3 hónap után.
2016. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha én csak versenyre szeretném használni? Arra jó? Mármint megállja a helyét, vagy ti lenéznétek ha valaki ilyenben jelenne meg versenyen?
2016. júl. 19. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó. Én csak azért írtam a hobbit, kisebb versenyeket, mert én arra használtam, de ez nem kell, hogy visszatántorítson!
2016. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm  mostmár nem fog!
2016. júl. 19. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!