Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ahova szoktam...

Mit tegyek ahova szoktam járni (lovagolni) a gazdája nem foglalkozik velük mindig én csinálok mindent mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
3 db ló egy Andalúz Arab telivér és egy nagyobb póni csődör mindig én trágyázok etetek lovagolok rajtuk és bejelelntete nekem a lovak gazdája hogy 2-3 hét múlva jön még egy pár ló azt hiszem fjord setlandi meg elvileg egy nagyon okos betanitott ló és kettő Fell póni csödör kanca és azt mondta jön egy kb ugyan anyi idős lány mint én és segiteni fog de anyi lónak helye sincs és jön egy friz is de nem tudom hogy a frizel hogy birok.És hogy azzal a lányal ki fogok-e jönni de helyük sincs a lovaknak és a gazdájánabek nem szólhatok amikor meg találtam ezt az (istállót) helyet akkor a lovak soványak voltak ugye mondtam hogy segitek mert nagyon sajnáltam őket mit tegyek?A gazdájukat nem érdekli.De nem értem hogy akkor minek kell még ló és plusz tegnap voltam kint lovagolni és találtam egy lovat rajta volt nyereg kantár de gazdája sehol körül néztem a gazdája sehol oda vittem és vele is mit kezdjek?
2016. júl. 19. 13:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán kamu. Szar helyesírás,nagyon sánta,valószínűtlen sztori..
2016. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem kell hinni nekem mert már meg oldotam mindent ilyen embereket senkinek nem hisznek akkor nem is kell a segitségetek
2016. júl. 19. 19:40
 13/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Tényleg szeretnék hinni abban amit írtál...De sajnos nem megy,hisz eléggé gyanús amilyen lófajtákat felsoroltál,Azt meg nem tudom hova tenni hogy egy ló az erdőben? És te meg elvitted...Azt hogy kéne értelmezni hogy körül néztél? Tényleg az állat védők fontosak lennének, De ha megoldod a tulajdonossal akkor az lenne a legkorrektebb. :)

2016. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk egy apróságot:az állatvédők nem vihetik el csak úgy a lovakag.Több hónapig tartó hivatalos eljárás után kobozza el őket a hatóság.Jegyzőtől kezdve hatósági állatorvosig még az atyaistent is bevonják.Lovat vágóra küldeni nem törvényellenes.

Ha a tulaj csókos az állatorvossal és/vagy az önkormányzattal,nulla esély van bármit intézni.

2016. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem a tulajjal:Nem sok mindent mondott azt mondta hogy annak a lónak kereshetek gazdát vagy bármi.És meg kérdeztem hogy hogy lesz hely a többi lónak és azt mondta nem tudja de majd meg oldja. :(
2016. júl. 20. 18:10
 16/22 anonim ***** válasza:
Azért az mégiscsak abszurd és hihetetlen h egy kívülálló ember valakinek az üzletéért/tulajdonáért jobban aggódik mint maga a tulaj. Saját tányérjába azért csak nem szarik az ember ,de ha mégis akkor sem értem miért játszik valaki önkéntest..
2016. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Z927 válasza:
100%
Kedves kérdező... A laikusokat lehet, hogy meg tudod vezetni, engem nem. Szóval a "talált" lónak kereshetsz gazdát? Ugye most csak ugratsz? Először is: A minimum, hogy chip-pelve van a ló, de ha nyakon, vagy nyereghelyen van sütve, esetleg fagyasztva akkor is utána tudsz nézni, hogy kinek a tulajdonában van a ló. Másodszor pedig: lóútlevél, vagy idősebb lovak esetében marhalevél (bár emellett már az útlevélnek is meg kell lennie) nélkül el se próbálj adni lovat. Harmadszor: Ha vemhes a talált lö, akkor fedezési lapot is kell hogy tartalmazzon az anya állat útlevele mellékletként. Hiszen, ha annyira nagy lószakértő vsgy tudod mire gondolok. Persze google a barátid, gyorsan utána lehet nézni a fent említett dolgoknak, csak kettőnk közt az a marha nagy különbség, hogy én tapasztalatból, meg napi rutinból írtam a fentieket, te meg csak unatkozol a nyári szünetben.
2016. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Z927 válasza:
100%
Kedves kérdező... A laikusokat lehet, hogy meg tudod vezetni, engem nem. Szóval a "talált" lónak kereshetsz gazdát? Ugye most csak ugratsz? Először is: A minimum, hogy chip-pelve van a ló, de ha nyakon, vagy nyereghelyen van sütve, esetleg fagyasztva akkor is utána tudsz nézni, hogy kinek a tulajdonában van a ló. Másodszor pedig: lóútlevél, vagy idősebb lovak esetében marhalevél (bár emellett már az útlevélnek is meg kell lennie) nélkül el se próbálj adni lovat. Harmadszor: Ha vemhes a talált ló, akkor fedezési lapot is kell hogy tartalmazzon az anya állat útlevele mellékletként. Hiszen, ha annyira nagy lószakértő vsgy tudod mire gondolok. Persze google a barátid, gyorsan utána lehet nézni a fent említett dolgoknak, csak kettőnk közt az a marha nagy különbség, hogy én tapasztalatból, meg napi rutinból írtam a fentieket, te meg csak unatkozol a nyári szünetben.
2016. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szóval találtál egy felszerelt lovat,és elvitted magaddal?

Ugye azt tudod hogyha nem adod vissza a gazdájának,akkor az gyakorlatilag lopás?

2016. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De nem tudom ki a gazdája!!!!!!Nincs sütve semmi
2016. júl. 22. 10:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!