Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ahhoz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ahhoz, ha egy olyan pasi/csaj akarna veled járni, aki egyáltalán nem foglalkozik a világ véleményével semmilyen szempontból?

Figyelt kérdés

Hogy mondjuk nem akar tetszeni senkinek, nem hisz el mindent azért , mert le van írva valahol, hanem inkább ő gondolkodik el róla. És az öltözködését, életvitelét is úgy alakítja, ahogy szerinte neki jó, és nem úgy ahogy normális lenne, vagy elvárt.

Szóval egy ilyen emberrel járnál?


2014. nov. 23. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Szimpatikus alaknak hangzik.
2014. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyere, most rögtön hozzád megyek.
2014. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez lenne a normális, de az emberek 99%-a nem így él. Ezért szorong egy csomó ember, s ezért van annyi depressziós. Én is próbálok így élni, viszont néha sajnos átcsúszok.
2014. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak azért,mert én (ki gondolta volna, igaz...) vagyok ilyen, és a 99%, akiről írt az egyik válaszoló, ők általában hülyének néznek, vagy simán furának.

Csak annyi hiba miatt, amit fent leírtam.Igazából nem zavar, csak különösnek tartom, hogy egész életemben így viselkedtek velem.

Jó, hát ezen emberek többsége képtelen az összetett gondolkodásra, de akkor is...

2014. nov. 23. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen emberrel járok! :)
2014. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen társ után kutatok, de egyenlőre sikertelenül.
2014. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pont ilyet szeretek!

Ők a legjobbak, nem kell olyan, akinek egy vadidegen véleménye befolyásolja már azt is, hogy mit vesz fel...


19/L

2014. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!