Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Biatorbágyi Bolha Ranchról...

Biatorbágyi Bolha Ranchról tudtok véleményt mondani? Járt már valaki ott, esetleg tartotta ott a lovát?

Figyelt kérdés
Új lovardát keresek lovamnak, ahol legelőn lehet, minnél kevesebb porral, szellőző boxban élhet. Max. 50ezer Ft/hó bértartás árig. Imre Tanyát, és Tanyasi Lovasudvarról is várnék véleményt, ha valaki ismeri.:)

2016. júl. 23. 11:44
 1/2 anonim válasza:

Tudom,régi kérdés de válaszolnék pár szóval:)

Én egyszer 1 napot voltam a Bolha ranchen, és nem láttam mindent, de amit igen az nagyon pozitív volt!

Az ottani emberek nagyon kedvesek, családias hangulat volt - a lovaknak ÓRIÁSI legelőjük volt, de tényleg!! Hihetetlen, szemmel nem is lehet belátni, fantasztikus volt. A lovakhoz nagyon szuperül és kedvesen álltak hozzá, látszik hogy foglalkoznak velük. Az istállóról nem tudok véleményt mondani, sajnos csak ennyit láttam :(

2016. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, még nem írtál későn:) Lehet megnézem majd.
2016. aug. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!