Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Tapasztalatok? Díjugratás, Mustang Sportlovarda

Figyelt kérdés
Sokáig lovagoltam, de aztán abba hagytam. Szeretném újra elkezdeni (nincsen saját lovam), majd ha újra bele jöttem szeretnék díjugratni. Erre keresek budapesten és környékén egy alkalmas lovardát. Suli mellett heti 1-2 edzés férne bele:) Mondta nekem valaki a Mustang sportlovardát ami dunaharasztin van. Valaki tudna róla mesélni?

2016. júl. 23. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, szép kis lovarda  nagyon jók az oktató lovaik, az edzőkről már nem tudnék így nyilatkozni. A hangulat jó, a társaság jó, maga a lovarda eszméletlen jól néz ki, kicsit talán kicsi, viszont én a megközelíthetőséggel és az edzőkkel nem voltam megelégedve. Illetve elég drága lovarda! Csak úgy lehet bértartani, ha ottani edző edz téged, saját edzőt nem lehet hívni (nem is értem) és elég sokat kiszámláznak neked az oktatásért.
2016. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi a baj az edzőkkel? :/ Én néztem a honlapot ott elég jónak tűnt. Azt hiszem egyéni edzés (ugye az ő lovukkal) 4000 ft és ugróedzés 4500 ft 45 perc..
2016. aug. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!