Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ajánlatos műbör lovaglócsizmát...

Ajánlatos műbör lovaglócsizmát venni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Meddig "bírja" egy műbőr csizma?
2015. okt. 1. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit "mostohagyerek". Volt műbőr chaps-em, de a csizmám az valódi bőr volt. Ajánlom inkább a bőrt, nekem bejött.
2015. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyibe kerül? 12-13 ezerért már igen jó bőr csizmákat lehet kapni használtan, de tuti állapotban, én inkább azzal mennék, mivel gyanítom, hogy az új műbőr sem lehet sokkal olcsóbb és az azért mégiscsak mű...
2015. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hová használod. Nyilván minőségibb egy bőr csizma, de ha mondjuk rendszeresen terepen dagasztod a sarat, akkor a bőr szerintem nem a legjobb választás. Én ugyan sosem csizmában lovagoltam (ez hiba volt), de esősebb idő után a cipőm nem egyszer a kukában kötött ki lovaglás után..
2015. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!