Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ha a lovam Fitocav...

Szerintetek ha a lovam Fitocavallo Noer gyógynövényt kap (kb 3 hete), kaphat mellé még müzlit a vitaminok miatt?

Figyelt kérdés
A fő kérdés, hogy a sok új összetevő, amit normál esetben nem kap meg a ló, ami a gyógynövényben is van, ha még azzal együtt zabhoz kap vitaminos müzlit/tápot, nem lesz e "baja" tőle, nem lesz e sok? A gyógynövényt légútjaira kapja, mert volt pár köhögős hete (valszeg allergia), a táp viszont főleg emésztést segíti, és kólika megelőző. Előre is köszi a válaszokat.

2016. aug. 5. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek a cuccnak az összetétele: kakukkfű, fokhagyma, ánizs, útifű, ez nem fedezi egy ló vitaminszükségletét, nyugodtan adhatsz mellé komplex vitaminforrást vagy tápot (bár én inkább az előbbivel mennék, kólikára inkább adnék lenmagolajat, időnként korpát. Kivéve ha eleve tápot etetsz abrakként. De mit tartalmaz a táp? Mitől kólikamegelőző?)
2016. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közben Marton Zsófitól választ kaptam a kérdésre.:) Nyugodtan lehet vitaminokat adni a fitocavalloval együtt, úgy még jobb a hatás.
2016. aug. 5. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
1.nek: Az én lovam pl masht kap minden este kólika megelőzésre.
2016. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az korpa+abrak+esetleg lenmag, amit én is írtam, általában ezt szokták adni, viszont ha magának keveri az ember, sokkal olcsóbb, mintha készen veszi. Már ha megteheti, hogy elkészítse. Én amúgy pihenőnapok előtti este szoktam csak adni, de mindenképp jó cucc.
2016. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) Korpa sajnos nem áll rendelkezésre a loviban, de masht veszek neki valószínűleg.
2016. aug. 7. 20:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém eddig napi 3x kapott mert sajnos épül fel kólikából :(
2016. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Enyém szerencsére még 12 éve alatt nem kólikázott, de most rendszeres munkában van, eddig az elmúlt években szinte csak állt, ezért szeretnék neki minnél több ásványi anyagot, vitamint pótolni, és esetleg kólika megelőző tápot adni, hogy továbbra se legyen baj.:) Egy ideig kapott korpát az előző lovardában, zabbal együtt beáztatva.
2016. aug. 8. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!