Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan szoktasam le a csipkede...

Hogyan szoktasam le a csipkedesrol?

Figyelt kérdés
Nem akarok rá ütni mert akkor fél töllem.Nem mindig csinálja csak ha olyanja van..Tipeket szeretnék h nektek volt már hasonlo dolgotok a lovatokkal? Rá szoktam az orrára ütni egy kicsit és akkor abba hagyja...ha a szája elé rakom a kezem akor nem csinál semmit...Nem teszek semmi hirtelen mozdulatot ezért nem gondolom hogy azért csipkedne..Hogy hirtelen nyulok felé. Köszönöm a válaszokat..Rossz indulatu komenteket nem kérek köszi! :D
2016. aug. 14. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem erősen csipked, csak "szórakozásból", akkor valószínűleg szeretetből teszi, hogy foglakozz vele, legalábbis szerintem. Enyém is csipked néha játékból, nem rosszindulatú, ha rászólok, vagy pcit ráütök az orrára, befejezi, de aztán újrakezdi, csak finomabban.:D De mostanában meg nem csinálja, magától abbahagyta. Erélyesen szólj rá, nem valószínű, hogy egy kis fegyelmi ütéstől (ami neki nem valószínű, h fáj) félne tőled. Ha erősen csíp, véletlen beléd is harap, akkor mindenképp egy taslit vagy lökd arrébb, hogy tudja, hogy fájdalmat okozott neked. Az enyém a pólóm ujját fogta általában, de néha véletlen a karomat is megfogta vele, rögtön rákiabáltam és már arébb is húzódott, látszott rajta, hogy tudja, h most rosszat csinált, de utána nem félt tőlem vagy ilyesmi.:D Mert nem ok nélkül szidom le, hanem mert hülyeéget csinált. Ő utána oda is rakja a fejét a mellkasomhoz, kajakra bocsánatot kér.:D Szóval, valszeg nem azért csipked mert valamit rosszul csinálsz, ha már úgy közelíti a fejét hozzád, tarts fel a kezed v ilyesmi, sztem tudni fogja abból, h nem szabad.
2016. aug. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ha makacs a lovad, és már csak azért is odacsíp még egyet, az enyém 2x egymást után is belecsípett a karomba, úgy, hogy másnapra belilult és ott volt a fognyoma..:D És akkor már a 2nál a western nyereg hosszú felrántószíjával kapott egy nagyot a nyakára., mert leszarta, hogy 20x rászóltam. Na utána meg is szeppent, szóval néha keménynek kell lenni, hisz kicsit nagyobb, erősebb, súlyosabb mint te.:D Nagyonn fájdalmat tud okozni neked, mint te neki. Pedig nem vagyok az erőszak híve, sőt. De azért ne higgye hogy mindent szabad:)
2016. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm...igen ha raszolok abb hagyja belem meg nem csipet csak ugy csinalja szerencsere de koszonom a valaszz sokat segitettel.. :) helyes irasert bocsi.
2016. aug. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!