Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez tényleg valami "sajátosság"...

Ez tényleg valami "sajátosság" vagy sok mindenkinek mondják ezt?

Figyelt kérdés
Lovagolni egy olyan lovon kezdtem, akin alig lovagoltattak, mert nagyon kevés embert engedett magához közel és kevés gyerek maradt fenn a hátán. Most egy olyan lovam van, akiről a lovardában az a "pletyka" terjeng, hogy mindenkit ledob a hátáról, harap, közben én hónapok óta rajta lovagolok és nagyon szeretem. Viharban is teljesen megnyugodott amikor beszéltem hozzá, pedig a gazdája mondhatott bármit, akkor is éreztem rajta, hogy valami baja van, aztán elkezdtem vele beszélgetni, hogy majd legközelebb nem lesz vihar és akkor nem engem fog szidni az oktató, stb és hozzámbújt, pedig szabadon voltak a 3 lóval és nem ment el tőlem. Ha valaki bemegy mellé a boxba, akkor sunyít, nekem pedig odébbáll, akkor sem fordul el ha kantárazni szeretném. Lehetséges, hogy tényleg jobban el tudok lenni a lovakkal?
2016. aug. 22. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Ne higgy a pletykáknak! Ha te mindezt megtapasztaltad, akkor kit érdekel, hogy mások mit mondanak. Az állatoknak is vannak érzéseik, ők is szerethetnek jobban bármilyen élőlényt. Itt, ennél a lónál valószínűleg Te vagy az a lény, akiben megbízik az állat, és szeret. Valójában ez gyakori. Az állatok hálásak és azt adják, amit mi adunk nekik.

Értesz a lovak nyelvén, vagy legalábbis szerethető vagy a lovak számára.

2016. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lovakkal tudsz ellenni, hanem azzal az eggyel. Ez teljesen általános dolog, mint az közismert a lovaknak is van személyisége, mai néha passzol az emberhez, néha nem. Ez egyszerűen passzol, ennyi, többet nem is kell belelátni.
2016. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

^Természetesen minden lónak megvan a saját egyénisége...És minden ló eldöntheti hogy neki ki szimpi :D De egy embert sem szerethet minden ló, ezt úgy értem hogy biztos van benne valami amit mondtál, a lovak valószínű megbíznak benned :)De ha egy teljesen ismeretlen ló elé állnál... Akkor valószínűsítem hogy nem lenne kedves...Minden lovardában vannak pletykák :) Ha akarod elhiszem ha nem akkor ne hidd...A mi lovardánkban elég durvák is vannak...Pl.: A legöregebb ló a lovardában szinte csont és bőr... A gyerekek a lovardában azt terjesztik hogy amikor még fiatal volt senkit se tűrt meg a hátán... Most meg harap rúg csíp, De én állítom hogy őt vajra lehetne kenni..:)

De biztos van benned valami "különleges" De igen ez még sok emberben megtalálható ;)

Remélem segíthettem :D

2016. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!