Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van olyan vágóhíd, ahol...

Hol van olyan vágóhíd, ahol lovakat is vágnak? Mielőtt a felháborodottak nekem esnének, nem jó kedvemben akarom ezt az utat választani. Döntenem kell, hogy a lovakat etetem, vagy a családomat!

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 18:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Szeretném, ha meggondolnád ezt a kérdést. Sokkal jobban járna a ló is, és te is, ha inkább eladnád őket jó helyre.

Egyrészről, mert ha vágóban jó árat akarsz, akkor hízlalni kell őket, és az nem megy túl gyorsan.

Másrészről pedig azért, mert szerintem nem feltétlenül kell kioltani életeket azért, hogy másokét mentsd, és én biztos nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel a helyedben, ha olyan életeket oltatnék ki, akikért én felelek, akik tőlem függnek, és akik egyáltalán nem szolgáltak rá az ilyen végleges ítéletre. Ők abszolút kiszolgáltatott helyzetben vannak, és szerintem senki nem érdemel halált, csak azért, mert nincs pénz eltartani őt.

Szóval én szeretném, ha megpróbálnád a "rendes utat" választani, és beadnád őket állatotthonba, vagy eladnád őket.

2016. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

1.: Papírok nélkül nem veszik át

2.: Megfelelő oltások hiányában nem veszik át

3.: Még fel is jelentenek és jól meg is büntetnek nem kis pénzre.

4.: Inkább add el, jobban jársz

2016. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, mi lesz a lovakkal? Ugye eladod őket?
2016. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

No komment.

Lómenhelyről tudok. Meg el is lehet adni őket.

2016. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Papírok rendben, lovak rendben, el akartam adni őket, de nem kellettek senkinek. Jelenleg is hirdetem az eladást. A vágóhíd csak a végső megoldás, de erre is fel kell készülnöm. Még várok, hátha...
2016. szept. 28. 20:09
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem az eladás, akkor inkább menhelyre add be őket, kérlek.
2016. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%

Én írtam a lógyulait...gondoltam, hogy lepontoznak :)

Akárhogy is, a ló úgynevezett haszonállat, mint a szarvasmarha pl. A kisbárányokért, borjakért stb. nem zokogtok? Az lecsúszik? Mert nem lehet a hátára ülni bohóckodni? Ez olyan álszent dolog.

2016. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%
Plusz a kérdezőnek pénz kell. Az eladásból kap valamennyit. A vágóból szintén. A menhelyre adásból semmit, sőt, még neki illik fizetni is valamennyit egyúttal. Ráadásul elég szemét dolog egészséges lovakat oda beadni, és foglalni a helyet velük tényleg rászoruló lovak elől... Pontosan ezaz, a tehén, a bárány, a sertés ugyanígy jár. Pedig adott esetben azok éppen annyira tudjká szeretni a gazdit, mint a ló.
2016. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Linkelhetnéd a hirdetést, vagy írj egy privát üzenetet kérlek.

Van 3 hektár legelőm, még ennyi kaszálóm kevés jószággal. Télire is van betárolva jófajta takarmány...

Tudom, hogy szoktak hébe-hóba lovakat vágni, de... szóval inkább beszéljünk róla, jó?

2016. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha a kisbárány meg a borj nálam születik és megszeretem, akkor azokat sem adom le vágóba. Kínában a szarvasmarhát nem vágják le, mert szent állat. Pedig az is haszonállat. Mindenkinél más. Te nem szereted élve a lovat, én élve szeretem a lovat. Te hülye vagy én meg nem. Ez a különbség köztünk. 😊
2016. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!