Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi szénát eszik egy ló...

Mennyi szénát eszik egy ló egy hónapban?

Figyelt kérdés
Ilyen dolgokat írhatnátok ha valaki jártas ebben mert egy év múlva kapok egy lovat persze azért nem vagyok teljesen hülye a lovakhoz már sok könyvet ki olvastam meg a lovardámba is segitek szóval ilyen ki egészítésnek gondoltam ezt a kérdést viszont a széna dolgot amit ki írtam tényleg egyik könyvbe se találtam az oktatómtól meg nem mertem meg kérdezni nehogy butának nézzen

2016. szept. 29. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A súlya nagyon változó és engem nem is szokott érdekelni, úgysem mérik le előtted, szóval... Annyit adok, amennyit megeszik, szóval fogy, amennyi fogy, én nem fogom neki porciózni, hadd egyen amennyi kell neki. Szalmából nyitott beállóban elfogy havi egy 160-as bála, az havi 3000 Ft.
2016. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha magokat is adok mellé? Pl zab
2016. okt. 2. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!