Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van meg eselyem versenyszeruen...

Dogs14 kérdése:

Van meg eselyem versenyszeruen megtanulni lovagolni?

Figyelt kérdés

Imadom a lovakat es nagyon szeretnek lovagolni.Nagyon sok mindent tudok a lovakrol es arrol is hogy kell lovagolni(elmeletben minden megy,gyakorlatban nem tudom)

Dijugratni szeretnek.

14 eves vagyok lany.

Nyaron fogok tudni lovagolni mert akkor lesz penzem(diakmunka)

Akkor mar 15 leszek.

Olyan suliba mentem ahol lovagolni lehet meg eddig nem volt ra alkalom de azt mondtak lesz.

Megtudok megtanulni versenyszeruen lovagolni?


2016. okt. 7. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
never too late
2016. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy sosem keso.

De meglehet tanulni ennyi idosen hogy kijussak az olimpiara?kiskori almom.

2016. okt. 7. 13:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy meg tudsz tanulni.

Kérdés, hogy milyen szinten, és azon szinten milyen eredményeket tudsz elérni. Arra ne számíts, hogy rögtön megnyered a nagy derbit Pesten, vagy akárhol.

2016. okt. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam hogy nem fogok egybol nyerni.

Koszi a valaszokat

2016. okt. 7. 14:18
 5/13 anonim ***** válasza:
pénz kérdése
2016. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tényleg pénz kérdése. Sajnos - ez is - rohadt drága sportág....


Szerintem akkor se vagy lemaradva semmiről, ha csak később jutsz el odáig, hogy komolyabban lovazz - bármi lehet, szüleid nem tudják/akarják támogatni ezt a sportot, a versenyzés nagyon drága, stb. Csak ne add fel :)

2016. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez igazabol penz es akarat kerdese...mert azert engedelyek...vizsgak stb. egyeb koltsegek...akkor az edzesek is dragak...en hobby szinten ugratok...de en 4 eves korom ota lovagolok (16 eves vagyok) viszont elmelet es a gyakorlat tenyleg kulon vilag...mert ugye jo labon ugetni,vagtazni stb. Szoval gyakorlas kerdes...de soha nem keso elkezdeni :)
2016. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olimpiára végülis akár hatvanévesen is kijuthatsz, de nem ebben az iskolában, meg diákmelóból fogod összeszedni a pénzt a komoly oktatáshoz. Pénz, vagy óriási szerencse, elhivatottság, alázat, tehetség, komolya áldozatok kellenek ahhoz, hogy igazán jó lovas legyél egyszer.
2016. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sose késő komolyan elkezdeni, viszont pénz kérdése az egész. Ha mákod van és találsz olyan lovardát, ahol tudsz melóért cserébe lovagolni és oktatást is kapsz, akkor lehet valamit fejlődni, amúgy meg heti 2-3 edzés kéne jó edzővel, lóval és akkor lehet belőle valami.Viszont ez nem kevés pénz. Ha elkezdesz versenyezni, akkor meg még több pénz.
2016. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy draga de megtudom oldani heti 1000ft zsebpenzt kapok + szulinap karacsony stb ezt mind fere teszem es gyujtom meg nyaron a diakmunka.A szuleim is fognak tamogatni biztos tudjak hogy imadom a lovakat azt is hogy lovagolni akarok de konkretan nem utaltam ra hogy segitesenek benne.
2016. okt. 9. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!